Brak Napisów W Menu Głownym

Status
Zamknięty.

Misyo

New Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
5
Witam

Zainstalowałem Gothica 3. Z drugiej płyty patcha do 1.12. Z neto do 1.31. Odpalam grę... a tam zero menu. Znaczy kliknąć mogę ale nie wiem w co. Odinstalowałem 131 i problem pozostał...

DirectXa zainsatlowałem. Drivery do grafy nowe z nVidia....

Co sugerujecie?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Wejdź w moje dokumenty plik useroptions i sprawdź czy w ramkach
VoiceLanguage=Polish
SubtitleLanguage=Polish
jest wpisane Polish jak nie to zmień


I w pliku ini sprawdź czy na samym końcu wszędzie jest tak wpisane
Voice.SupportedCount=1
Voice.Entry_0=Polish

Subtitle.SupportedCount=1
Subtitle.Entry_0=Polish

[Language]
Text=Polish
Audio=Polish

Edit popieram kolegę na dole Gravel zanim dasz jakieś linki najpierw sprawdź czy w jakimś stopniu one pomagają osobie potrzebującej a nie się pienisz a z tych tematów co podałeś praktycznie nic nie wynika
 

Misyo

New Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
5
VEED: dzięki śliczne. Juz poradziłem sobie. Poprostu sam uninstal dał za mało. Wyczyściłem rejestr, zainstalowałem gre od nowa i śmiga.

Gravell: Jeżeli poziom Twoich wypowiedzi ma tak wyglądać to proszę Cie nie odzywaj się lepiej wogole. Widziałes co mi za linki podałeś? Czy ja napisałem ze mi rozdzielczość za wysoka wyszła? Czy napisałem "ze mam kompa za 3500pln" ;D
Gdybyś nie zauważył jestem nowy na forum. Nie siedze tu i nie znam wszystkich wątków na pamięć. A za przeproszeniem takie mądre osoby jak ty i ich wypowiedzi po prostu tylko utrudniają przeglądanie wątków i znalezienie czegokolwiek. Sam sobie zobacz co za mądre linki mi podałeś.... nie bój się użyłem wyszukiwarki. Ale GENIUSZU nie wystarczy wpisać w serchu MENU zeby cokolwiek znaleść co jest tego najlepszym przykładem co mi podałeś.

Temat do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom