Brak Możliwości Instalacji System Pack

Status
Zamknięty.

Daniel B

New Member
Dołączył
23.11.2017
Posty
3
Siema,
Problem jest następujący. Win 7 x64. Chcę pograć trochę w mody do g1.
Zainstalowałem grę. Biorę testowo nowa gra. Wyłącza się.
Instaluję patcha tego 1.08k, żeby nie wywalało. Z tego co się orientuję do modów trzeba instalować player kita i system packa.
Zainstalowałem player kita 1.08 i nie mogę zainstalować system packa 1.6. Nie mogę wskazać folderu z grą. Steam-steamapps-common-gothic i nic. Nie podświetla mi się OK.
 
Druga opcja. poszedł reinstal.
Instaluję znów łatkę. Chciałem sprobować z player kitem 2.8 i system packiem 1.7. w tym wypadku nie mogę zainstalować żadnego z wymienionych. Nie podswietla mi się OK po wybraniu folderu.
 
Pomysły?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jeśli gra 1,08 to player kit także, 2.8 to nie był do g2nk?, system pack to już nie pamiętam, dwa lata nie instalowałam modów, poza tym mam vistę, Nie mam pojęcia jak to jest na win 7 i nowszych windowsach  :D.
 
spróbuj jeszcze raz zainstalować od początku grę, następnie player kita zgodnego z wersją gry, zobacz czy jest w dobrym folderze, a potem patchy, a i uruchamianie zawsze przez player kita, inaczej odpali zwykłą grę albo nie zadziała
 
 
na Viście wygląda to tak: zawsze instaluję na drugiej partycji, tworząc folder o nazwie gothic 1 czy 2, zależy który to, albo nazwa moda. Następnie instaluję grę do tego folderu, potem instaluję player kit a na koniec wszelkie patchy, za każdym razem wybierając 'ręcznie' folder docelowy z listy (ten który sama tworzę), postępując w ten sposób nigdy nie miałam problemu modami, poza jednym, ale to była wina zainstalowanych kilku modów jednocześnie i skubane gryzły się ;). Uruchamianie przez folder 'system' i wybranie 'nazwa moda'.exe czy jak mu tam było, albo poprzez stworzenie skrótu o nazwie moda na pulpicie, i hula wszystko
 

Daniel B

New Member
Dołączył
23.11.2017
Posty
3
co do patcha.
Gdy zainstaluję ze steama czystego g1, nie mogę odpalić nowej gry ponieważ wywala mnie do pulpitu. Znalazłem na necie poprawkę do tego w formie "gothic_patch_108k".
Później instaluję waszego Player kita1.08.
Później przy wybierania instalacji 2.8 i system packa 1.7 po wskazaniu odpowiedniego folderu z grą nie podświetla mi się przycisk "OK" przez co nie mogę zainstalować.
Męczyłem się sam dwa dni, czytając co popadnie ale już po prostu nie wiem o co chodzi, dlatego założyłem temat. Może ktoś mial podobna sytuacje.
 
pozdrawiam
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Uruchamiasz wszystko jako administrator? i na jakim dysku masz zainstalowane Gothica?
 
Edit: Robiłem szybki test: pobrałem G1 z Steam, zainstalowałem PK 1.08K potem 2.8 i na końcu System Pack 1.7. Wszystko działa pięknie. Oczywiście mam Gothica na innym dysku niż system no i NIE zainstalowałem tego patcha, o którym wspominałeś.
 

Daniel B

New Member
Dołączył
23.11.2017
Posty
3
UDAŁO SIĘ. Nie wiem co wcześniej źle robiłem może jestem jakiś głupi. Dzięki za pomoc. Jestem winny Ci dobre piwo.
 
Można zamknąć
 
pozdrawiam
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Problem ROZWI?ZANY. Je?li s? jakiekolwiek w?tpliwo?ci, pytania prosz? o za?o?enie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom