Brak Dźwięku W Przeglądarkach

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Problem jest taki, od dłuższego czasu nie odtwarza mi dźwięku w filmikach internetowych. Owszem, w teledyskach na onecie dźwięk jest, ale w reszcie YTubowych odtwarzaczach już nie. Robiłem wpis do rejestru ale to nic nie pomogło. Rozwiązaniem ostatecznym jest format Windowsa. Ktoś zna jeszcze inne możliwe rozwiązania?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Głupia aktualizacja sterowników karty dźwiękowej, nawet jeśli jest zintegrowana?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
1. Opcja naprawy system z płyty instalacyjnej systemu. (Poprawki systemowe jak i DirectX trzeba przeinstalować.)
2. Reinstalacja domyślnych kodeków systemowych.
3. Skorzystanie z narzędzia Codec Tweak Tool z pakietu K-Lite - opcja [Registry] Fix non-working system sound.
Można zainstalować tylko to narzędzie - wystarczy na początku nie zgodzić się na deinstalację starych kodeków, a później zrezygnować z instalacji nowych. (Instalacja samego Codec Tweak Tool to oczywiście opcja dla osób którym nie odpowiada zawartość K-Lite (kodeki/filtry).)
Jak zrobisz pierwsze dwa punkty, to instalujesz K-lite Codec Pack i odpalasz "Codec Tweak Tool" , jak nie będzie " [Registry] Fix non-working system sound" to zaznaczasz wszystkie fixy, po tym zabiegu nie ma siły żeby nie działało.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Głupia aktualizacja sterowników karty dźwiękowej, nawet jeśli jest zintegrowana?
W zeszłym miesiącu ta próbę zastosowałem, bez poprawy


Tudziez nie masz zainstalowanego odpowiedniego adobe flasha.

Próba niewypał, odisntalowałem flasha i jeszcze raz zainstalowałem nową wersję, tak samo jak regularnie instaluję najnowsze wersje adobe flasha. Ostatni raz dzisiaj.

Jak zrobisz pierwsze dwa punkty, to instalujesz K-lite Codec Pack i odpalasz "Codec Tweak Tool" , jak nie będzie " [Registry] Fix non-working system sound" to zaznaczasz wszystkie fixy, po tym zabiegu nie ma siły żeby nie działało.

W toku działania
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ty se w ustawieniach zobacz, czy program dzialajacy w tle odpowiedzialny za flasha (ja taki mam) nie jest wyciszony
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
miałem podobnie i akurat planowałem zrobić formacika, który mi pomógł w tej sprawie. jednak zalecam aby ten sposób wykonywać w ostateczności ;)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Żadne codeki i inne sposoby, przy przekładaniu karty graficznej rozłączyłem całą jednostkę a potem od nowa wpiąłem wejścia od głośników. Zdziwiłem się dzisiaj rano, gdyż dźwięk działa mi w przeglądarce. Chyba najprostszy sposób zadziałał w takim przypadku ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom