Bractwo Podmroku

Status
Zamknięty.

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Zapraszam na moją strone. Jest to Bractwo Podmroku
biggrin.gif
Strona dotyczy gry Neverwinter Nigths oraz wszystkiego co z nim związane
biggrin.gif
Oto linki http://www.members.lycos.co.uk/arthas40 oraz http://www.bractwopodmroku.prv.pl Zapraszam do czytania artykułów oraz na forum
tongue.gif
Jezeli będzie więcje użytkowników będziemy prowadzić także sesje RPG na forum. Również szukam chętnych do redakcji BP
tongue.gif

W tym temacie proszę o komentowanie mojej stronki
smile.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Stronka całkiem całkie, forum także, tylko trochę oprawa graficzna mi się nie podoba i logo. Największym plusem jest to, zę nie jest ono o Gothicu, a dlatego, bo moim skromnym zdaniem trochę za dużoooo jest stron, a zwłaszcza forum o gothicu (oczywiście to jest najlepsze
tongue.gif
).
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Dzięki za wypowiedź
smile.gif
Wiem oprawa graficzna nie należy do najlepszych
sad.gif
Dlatego poszukuję chętnych do redakcji BP
smile.gif
Szczególnie na mijesce redaktorów i grafików
smile.gif
Również newsmani
tongue.gif
Czekam na dalsze komentarze.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
biggrin.gif
Dobra, teraz ja się wypowiem... Cóż, sama stronka nie chciała mi się włączyć
unsure.gif
, albo po prostu za długo czekałem, nie dam głowy
wink.gif
. Ale po wyglądzie samego loga, można już myśleć, że stronka jest bardzo dobra. Teraz, jeśli chodzi o wygląd forum, to też uważam, że jest bardzo dobrze zrobione, szata graficzna nawet pasuje do tego klimatu, tylko jest jeden minus... LYCOS... Gdyby nie to, byłby to bardzo porządnie zbudowany portal. Pozdrawiam
cool.gif
.
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Cóż bardzo mi miło słyszeć same dobre rzeczy o stronce
smile.gif
Bardzo dziękuje
smile.gif
Wiem mam też zamiar opuścić Lycos ale nie teraz.... Mam plany, aby jeszcze bardziej dopracować stronkę i znaleźć sponsora w postaci jakiegoś wortalu fantastycznego. Jeszcze raz wielkie THX za tak dobre wypowiedzi
smile.gif
ja również pozdrawiam
biggrin.gif
Czekam na dalsze komentarze
smile.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Noo... gratuluję wyglądu, oraz (a co!) tematu. Możesz być pewnym, że zajrzę tam choć na chwilę, może nawet się wypowiem na forum...
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Hhehe dzieki
smile.gif
Staram się jak najlepiej ale jeszcze długa droga mej stronki
tongue.gif
Czekam na dalsze komentarze.
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Chciałbym równiez wszystkich poinformować, że z chęcią wymienie się buttonem ze stroną o tematyce fantasy....
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Dobra teraz Lord Bezimienny da tu swoją recenzję
biggrin.gif
Niewiem czemu nie lubicie forum o Gothicu ??? Oczywiście kapuję, mnie też nudza te fora o Gothicu bez oprawy graficznej bez niczego, tylko z tytułem (też nie zawsze fajnym). Ta stronka jest na inna tematykę, więc to jest plus, ale oprawa graficzna jest trochę oczoje***a
biggrin.gif
Ten fioletowy jest nie najlepszym pomysłem. Ogólnie dostaniesz ode mnie 5- za ten fioletowy.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Niejestem wielkim fanem Neverwinter Nights a prawde mówiąc nawet w to niegrąłme i nieznam sie na tej grze. Wypowiem się tylko na temat laya i paru innych rzeczy. Szata graficzna uboga proponuje troche udoskonalic i będzie dobrze na forum szata cała czarna nieprzebadam za nią ale widze ozmieniane oczka to jest nawet faje i chyba pare nowych emotikon wgrałes ale tylko 10 userów ale mniejsza z forum powracajmy do strony. Lycos minós za serwer kiepski ale napoczatek powinienen wystarczyc najbradziej denerwuje ta reklama po prawej
mad.gif
i na domenie niedosc ze reklama lycosa to jeszcze prv daje reklame. Radze załozyc domene na www.up.pl masz tam duzo domen do wyboru oczewiscie za free i nawet nietrzeba się restrowac
smile.gif
noi oczywiscie zadnych dennych reklam
biggrin.gif
. Reszty niektomentuje bo jak juz wspomniałem nieznam się na tej grze :/

Ps: fajnie ze niezrobiłes stronki bądz fora o gothicu
smile.gif
smile.gif
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Dzięki za komentarze
tongue.gif
Hmm layout rzeczywiście jest ubogi... spróbuje go zmienić
smile.gif
Czekam na dalsza komentarze
smile.gif
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Zmieniłem troszkę layout (prawie w ogóle) ale zawsze coś
tongue.gif
Zmieniłem jak to określił Lord Bezimienny ten fiolet
biggrin.gif
A zmieniłem go na.... inny fiolet
laugh.gif
Ale mam nadzieję że lepiej jest
smile.gif
Zapraszam na Bractwo i proszę o dalsze komentowanie
smile.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moje zdanie na temat stronki :::::::
Bardzo fajna stronka.Dobra szata graficzna ale kiepski serwer bo te reklamy psują klimat strony.Tematyka też dobra tak oryginalna bo tu jeszcze nikt nie dawał o takiej rtematyce nic.Szkoda że mało narazie działów ale raczej to rozwniesz.Będe odwiedzał strone.
co do forum to pasuje do storny ma klimat ale skoda że taki mroczny.

Tak trzymać oby się wszystko i stronka i forum rowineło.
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Dzięki za komentarz
smile.gif
Stronka narazie się rozwija, ale dopilnuje, aby cały czas była aktualizowana
tongue.gif
Czekam na dalsze komentarze
smile.gif
 

Dagonet

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
6
Nawet spoko bo nie o Gothicu. Moim zdaniem może być... Dopracuj layouta, zwerbuj ludzi i rozwijaj się
tongue.gif
Gry nie znam za dobrze skończyłem tlyko podstawe. Wkażdym bądź razie zapowiada się ok.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Szczeże mówią nie znam sie na tej grze
smile.gif
grałem tylko raz i skończyłem bo nie czułem klimatu tzw. sądze jednak że strona bardzo udana, ładny layout jestem naprawde pod wrażaniem
smile.gif
!! Życze powodzenia i niech ta strona sie dobrze rozwjia
biggrin.gif
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Graficznie strona prezentuje sie nawet nie najgorzej oceniłbym gdzieś ją na 4/6.
Pod względem ilości działow nie będe się wypowiadał bo nie mam pojęcia czy to dużo jak na strone i tej grze czy mało bo nie przeglądam stron o tej grze. W każdym bądź razie strona zapowiada się dość dobrze i widze dla niej jaskrawą przyszłość w polskim intrenecie
smile.gif
.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Stronka niczego sobie. Fajna szata graficzna. Nie grałem w NN, ale może bym zagrał... A wracając do rzeczy to twoja strone jest so good, a oceniam ją 8/10.
 

arthas40

New Member
Dołączył
29.5.2005
Posty
21
Jak widze komentarze o mojej stronce są bardzo dobre
biggrin.gif
I sie bardzo cieszę.... Juz niedługo BP stanie sie częścią Federacji Gier- Online
rolleyes.gif
Lecz muszę jeszcze poczkeac na ostateczny mail
wink.gif
Tak więc czekam na dalsze komentarze i zapraszam na forum, gdyż uzytkowników nadal jest bardzo mało
tongue.gif
laugh.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Strona przeciętna, nic nadzwyczajnego. DObrze, że nie jest tak zła jak większość tu przedstawianych. Jednak muszę coś wytknąć: namawiając ludzi na gg do komentowania twego wyrobu możesz, takich jak ja, zniechęcić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom