Bractwo Cienia

Status
Zamknięty.

SLy

New Member
Dołączył
24.6.2005
Posty
5
Zapraszam wszystkich interesujących się szeroko pojętą fantastyką do odwiedzenia serwisu Bractwo Cienia. Znajdziecie tam najnowsze wiadomości z polskiej i zagranicznej sceny fantasy i rpg, wiele ciekawych opowiadań i wierszy, dział download a w nim wiele bajerków pomocnych w każdej sesji oraz forum dyskusyjne
smile.gif


P.S. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami, które chciałyby zostać newsmanem bądź pisać artykuły.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Wyciąg z regulaminu forum art. 7 ustawy 3 (uchwalonej przez Kacperexa)



QUOTE
§7

Nie traktuj tego forum jako darmowej reklamy. Wielu z was wchodzi tylko by pokazać nam swój projekt. Tak, więc przed zareklamowaniem serwisu user musi posiadać 100 postów na forum.




Temat do zamknięcia/kasacji
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ale albo ja źle patrze, albo to forum spełnia wymogi
tongue.gif
Ma 79 userów zarejestrowanych i ponad 3k wiadomości napisanych. Także jest jak najbardziej zgodne z regulaminem
smile.gif


Troszke dziwnie jest to forum w stronke wkomponowane. Nie podoba mi się to
tongue.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
QUOTE 100 postów na forum.



Tu chyba chodzi o to ze trzeba posiadać 100 postów na g.up ;P
A co do stronki: mi się osobiście nie podoba, szata za ciemna, wogóle gdzie tam są działy ?? I co to ma byc ?:


QUOTE Ostatnia Wiadomość - Napisana przez: SLy - Sobota, 25 Luty 2006 10:35

Niedobrze :/ 
?? To chyba nie swiadczy za dobrze o tej stronie , co nie ? (chodzi mi o to niedobrze)

Plusy:
- nie ma żadnych

Minusy:
- wszytko, co nie było w plusach wymienione
biggrin.gif

- forum wsadzone w stronke, przez co jest bardzo wąskie... budzi u mnie jakąś niechęć... i tak jak powiedzialem strona o wiele za ciemna (może zamiast bractwo cienia nazwa dom pogrzebowy co nie ??)

Ocena: 2/10

Ps:KCX wytłumacz o co chodzi z tymi postami... mają być na g.up czy na jego forum ?

EDIT2:
QUOTE Menu masz po lewej stronie...

Zdążyłem zauważyć...
Ale wiesz, zebys zrozumial o co chodzi wejdz na strone np. STRONA i zobacz jak oni mają działy a jak ty masz dzialy... o to mi chodzilo... aaa masz jeszcze jeden plusik... to nie jest jportal...
 

SLy

New Member
Dołączył
24.6.2005
Posty
5
QUOTE Nie traktuj tego forum jako darmowej reklamy. Wielu z was wchodzi tylko by pokazać nam swój projekt. Tak, więc przed zareklamowaniem serwisu user musi posiadać 100 postów na forum.Sorry, nie zauważyłem tego punktu. Możecie zamknąć/usunąć.

QUOTE wogóle gdzie tam są działy ?? I co to ma byc ?Menu masz po lewej stronie...

QUOTE To chyba nie swiadczy za dobrze o tej stronie , co nie ? (chodzi mi o to niedobrze)
...
...
może zamiast bractwo cienia nazwa dom pogrzebowy co nie ??To niby miało być śmieszne? :|
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Odświeżę temat, serwis Bractwo Cienia ma się w doskonałej sytuacji. Działa jednostajnie, bez żadnych przerw od kilku lat. W tym czasie uczestniczyło w kilku akcjach promujących. Serwis skupia się głównie na newsach o nowościach na rynku wszelakich produktów związanych z tematyką fantasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom