Boss!

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Zawsze na kiniec każdego gothica jest boss jak myślicie jaki będzie w NK?!

PS: Może Xsradas!
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Będzie taki sam koniec ja w G2 no końcu zabijemy smoka ożywięca kiedy wrucimy z tamtego świata ale w tamtym siwiecie napewno będzie boss kuk
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Pożyjecie zobaczycie. Ja już wiem z solucji z www.nk.end.pl :p
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Ja myślę że to bedzię jakiś super smok... typu smok-ożywieniec... tylko dużo mocniejszy... :p
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A z tego co ja wiem lecz nie wiem czy to prawda naszym głównym bossemn będzie Kruk ten z koloi górniczej nie wiem czemu on ale tak pisało na jakiejś tronce niemieckiej o gothicu Boże do czego to doszło Nk w niemczech od prawie roku szaleje po rynku a my watet nie wiemy na 100% kim jest główny boss :?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Nio zgadzam się z toba ale ja osobiście chciałbym wiedzieć o co w tym nk dokładnie chodzi czy bosem będzie na pewno kruk itp... :?
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ale co Ci da ta wiedza? i tak będziesz musiał to coś wykończyć :)
ja wiem jaki będzie ten ostatni przeciwnik i trochę żałuję, że się dowiedziałem. to obniża nieco element zaskoczenia w grze.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

LUDZIE KTÓRZY NIE CHCĄ ZNAC BOSA NIE CZYTAĆ TEGO NIŻEJ./size]

"Jak pokonamy Kruka wszyscy kamienni strażnicy zginą a my teleportujemy się do Saturasa i daje nam gratulację i ostatnią misję"

OTO Fragmen solucji ;]
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Boss'em bedzie ten kolo Kruk pewnie zawładnoą nim złe moce i nam dsaw w kość :D ale my go Pokonamy:D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LoL

Nk jest juz od ponad roku na niemieckim rynku, więc nie ma wątpliwości i co się sprzeczać o to kim jest boos. Wiadomo że jest nim kruk ! z gI THE END
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom