Bohater W G4

Status
Zamknięty.

Polocola1

New Member
Dołączył
7.4.2008
Posty
1
Hej Wszystkim!

Jak dla mnie Bezimienny zasługuje na emeryturę xD

Sądzę że najlepsze rozwiązaniem by była kontynuacja potomstwem Bezimiennego ;]
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(Polocola1 @ 07-04-2008, 21:58) index.php?act=findpost&pid=176912
Hej Wszystkim!

Jak dla mnie Bezimienny zasługuje na emeryturę xD

Sądzę że najlepsze rozwiązaniem by była kontynuacja potomstwem Bezimiennego ;]



Chyba nienarodzonym potomstwem :p Pamiętajmy, że akcja dzieje się przed jedynką, a jeśli Bezio by coś spłodził to autorzy raczej by o tym wspomnieli przez 3 części. Chciałbym, żeby główny bohater zmieniał się z czasem, tzn. starzał się, nabywał ran etc.(Fable się kłania)
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja tam chce byśmy zaczynali jednak jako doświadczony wojownik jak prawdziwy mężczyzna a nie jakiś słabeusz który nie może pokonac nawet kobiety.A co do wygladu to chce żeby był tajemniczy s także silnie umięśniony.A imie to sam nie moge go nazwać..................................... <_<
 

assasinX

New Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
4
ja wole starego bezia!A z tym pakowaniem co level to żle np. na 60poziomie to będzie taki paker że w drzwiach sie nie zmieści! ale przydało by się wspinanie np. trzeba wejść na góre to sie wspina ale nie jak po drabinie coś trudniejszego jeden fałszywy ruch i koniec.
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
Ma być stary dobry Bezimienny i tyle.
Jeżeli dadza nowego bohatera to gra straci swój klimat niestety ;(
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
ja to bym chcial zeby nowy bohater na poczatku wygladal jak jeden z kopaczy z G3(niewolnik)a w miare postepu gry cz tez lvl muskulatura wzrastala i jakies blizny na ciele.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Pewnie bedzie to potomek bezimiennego, obdartus (po tatusiu :D) i ogolnie lachmyta z przerostem ambicjii z pokrzywiona facjata do tego slaby. I moze zeby akcja dziala sie znowu w Khorinis "Synus robi porzadki w koloni" ^^
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Ja bym chciał starego dobrego Bezimiennego :p
A nie jakiegoś rybaka :D
A tak w ogóle to jakiś "rybak" Może zabić legendarnego Bezimiennego :angry:
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Chciałbym zeby nowy bohater wraz ze swoim poziomem i doswiadczeniem sam nabierał masy miesni. Przygode moze zaczac jako mały chłystek. Musi byc troche wiekszy i miec powazna twarz, taka jak nasz Bezi miał :D
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Powinien przypominać Beziego z poprzednich Gothic- ków. Według mnie ciekawym uzupełnianiem fabuły, było by, że główna postać jaką będziemy grali, okaże sie synem starego beziego i dopiero sie dowie o tym, kiedy będzie walczyć z królem ( czyli ze swoim ojcem )
 

Przemo101

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
9
Ja chciałbym żeby nasz nowy bezimienny na początku wyglądał ja ten w gothic 3 a potem nabierał siły i wyglądu bardziej napakowanego i żeby znowu spotkał Xardasa :lol: :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(wik @ 20-09-2008, 17:00) index.php?act=findpost&pid=197024
powinien to być bezimmienny z poprzednich częśći



Powinien, ale nie będzie na pewno.

Ja bym chciał ciekawą i unikatową postać, która swoim wyglądem daje do myślenia, ot taka skryta w sobie osoba.
Wiadomo, że będzie schemat od zera do bohatera dlatego wrzuca nam jakiego placka, jak wiemy rybaka xD
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ja natomiast chciałbym, żeby nowy bohater był podobny do tego człowieka
Taki przypakowany i kozacki cowboy...w sam raz ^^

0376436877vg6.jpg



O LUL co za żul xD
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zbyszku ukazany przez Ciebie bohater ma to coś w sobie.
Jest przystojny, męski , czarujący. Myślę, że śmiało wyniósłby Gothic 4 na panteon sławy i z dumna zastąpi starego dobrego bezimiennego.
Nie wiem skąd go wziąłeś, ale jak EDL się u nas pojawi to śmiało zarzuce mu tą fotką.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Bo ja wiem, ta biała koszulka nie pasuje do sexy kapelusza, lekko skrzywiona postura mogłaby dawać do zrozumienia że nasz bohater ma skrzywienie kręgosłupa, co w konsekwencji mogło by wprowadzić szał na krzywe kręgosłupy wśród młodych graczy.
Lepiej niech EDL i jego ekipa sami zrobią postać, bo tutaj szału nie ma.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Generalnie z taka gęba to co najwyższej do cyrku można wysłać naszego kowboja xD

albo wiem...może zostanie zaangażowany do reaktywacji postaci wrzoda.....w sam raz pasuje
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Zgadzam się, że bohater powinien się zmieniać ( im więcej siły tym większy, rany po bitwach i t p :D ). Ciekawie by było gdyby zaczął tak jak nasz bezimienny w G1 zwykły chłoptaś który nie umie nawet machać mieczem i który nie wie co go czeka ;p. Podoba mi się wizja twórców, że ma to być rybak jeśli to dobrze zrobią to naprawdę może być ciekawe :D
 

Pw1996

New Member
Dołączył
7.10.2008
Posty
2
Powinli zrobić by bohaterem był bezimienny w nowym ciele bo tamto opętały demony...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom