Bohater W G4

Status
Zamknięty.

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
Z góry przepraszam jeśli tewmat już jest w innym dziale.Zaproponujcie jak chcecie żeby wyglądał bohater w G4??Kim ma byc??Ja zaczne:
ojciec bezimiennego wysoki smukły silny zręczny długi poszarpany szaary płaszcz wielki miecz 2ręczny Ciężka kusza sporo eliksirów runy paladyna podwłądny Robhara 1 (ponieważ rhobar 2 był za czasów bezia)
 

atgrawell

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
11
No nie liczy się za bardzo wygląd ważne żeby był tajemniczy miał jakieś powiązanie ze starymi gothicami
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Co to za temat wogóle <_< . Moim zdaniem będzie słąbo umięsniony obdartus, który pod koneic gry zmieni sie w miotającego kule arcymaga, dzielnego paladyna lub Szybkiego sprytnego łowce harcującego z łukiem. I nie wiem co tu jest do wyobrażania skoro postacią może będzie jakaś postać z wczesniejszych gier.^^
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Co do tego obdartusa...
Fajnie by było gdyby z przypływem sił ( lvl ) bohater zmieniał też swój wygląd na bardziej przypakowanego.
Pamiętam z poprzednich części jak na 40 lvlu bezik po zdjęciu zbroi wyglądał tak samo marnie jak na 1 lvlu.
 

atgrawell

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
11
No genialny pomysł, który widziałem w małym gronie gier czyli THE I OF THE DRAGON i BLACK & WHITE i mi się to strasznie podoba że z lewelami jest widać jej siłę i to jaka jest potężna to tyle co mam do powiedzenia genialny pomysł
 

sabre12

New Member
Dołączył
1.2.2008
Posty
1
Ja bym chcial bezimiennego on jest najlepszy nie wyobrazam sobie gothica bez niego ale coz... moze jakos to bedzie ;(
 

martin123154

New Member
Dołączył
8.2.2008
Posty
5
ja bym najbardziej chcial cos takiego jak spellforce zlota edycja ostatnia kampania.

zaczynasz od 28lv bo zdecydowanie lepszy rywal.

tak samo bym chxial w g4 jestes bazimmiennym np 30lv odlot uzbro. i jestes np krolewskim pallem albo przywodca najemnikow i glownym rywalem w grze jest czlowiek, ktory byl tworca wszystkich niebezpieczenstw z części 1,2,3
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Człowiek nie był twórcą niebezpieczeństw... Beliar nasłał na świat wszystko co złe i obrzydliwe ( teściowa to nie jego wymysł), więc z beliarem nie można walczyć... Chciałbym zobaczyć początki górniczej doliny, zakładanie bariery, atak na strażników... Może będziemy jednym z kopaczy :p
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Ja bym chcial zeby byl napakowany w jakies fajnej zbroi ale raczej tak nie bedzie znowu wyjdzie bez zbroi i bedzie wygladal jak skazaniez. :angry:
 

Hacksaw

New Member
Dołączył
23.2.2008
Posty
2
dorbze by bylo zeby wygladal troche lepiej niz w gothicach wczesniejszych bo on mia taka troche marna posture... np zeby miel szersze bary tak jak gorn w G1
 

hahar16

New Member
Dołączył
27.2.2008
Posty
1
mi by pasowało, żeby można było wybrać klasę bohatera, jak np. w Diablo II ( wojownik, mag, kusznik, zabójca). I żeby można było z początku mieć parę punktów nauki do rozdania. :p
Przydało by się też aby była jakaś historyjka z Xardasem!
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Ostanie promienie słońca wdzierały się do zakurzonej komnaty, która wydawała sie byc swego rodzaju magazynem aniżeli mieszkaniem. Światło delikatnie gładziło głowę podróżnika. Jego niegdyś czarne jak smoła włosy, przypruszone teraz lekką siwizną opadały mu nieco na kark. Liczne zmarszczki i blizny pokryte lekkim zarostem, nadawały mu swoistego grymasu zmęczenia. Pusty wzrok zamyślenia skierowany był w bezgraniczną otchłań.
Wyciągnął własnoręcznie skręconego papierosa, po czym mocno się zaciągnął. Dym opuścił jego nozdrza i suche usta, który stworzył swoistą aurę, nadającą podróżnikowi matowej cery.
- Cholera -mruknął wojownik - Co ja tu robię?
 

MaximoMcm

New Member
Dołączył
29.2.2008
Posty
7
JA CHCE BEZIMIENNEGO TAKIEGO JAKIM BYł BO INACZEJ GRA BęDZIE ZA PROSTA!! TAKIE DOśWIADCZENIE I WYPOSARZENIE JAK W G3 IS COOL!! :angry:
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Posłuchaj...Ile jest w stani przeżyc jeden człowiek. Wypędzenie Śniącego, zgładzenie smoków i wybrańca Beliara, w końcu opcjonalnie wyzwolenie kontynentu spod okupacji orków.

Gothic 4 ma pradobodnie przedstawiac wydarzenia sprzed powstania bariery na przykładzie jakiejkolwiek innej osoby. Wpychanie na siłę bezimiennego mijałoby się z celem.

Dlatego nie mam nic przeciwko zmianie bohatera. Sprawa wyglądała by inaczej, gdyby czwarta odsłona serii miała by byc bezpośrednią kontynuacją przygód głownego bohatera.
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Ja chce Bezia!Nie po to harowałem jak wół w G1,G2,G2NK,G3 żeby bezio odszedł.
No ale nie mam nic przeciwko temu żeby to byli:Lee,Diego,Gorn,Milten,Saturas,Lester albo CorAngar ,ale najlepiej by było Wrzodem pochodzić( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) .
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
Fajnie gdyby był to Bezimienny jednak...i dobrym pomysłem było by aby wraz z przybywaniem umiejętności np. siły postać zmieniała posturę. Taka totalna rewolucja w stylu całkiem nowy bohater jakoś mi nie odpowiada.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
dobrym pomysłem było by aby wraz z przybywaniem umiejętności np. siły postać zmieniała posturę

Śmierdzi "Fable the lost chapters" albo simsami ;]
Ja już przywykłem, że praktycznie każda postać w Gothicu ma podobną posturę. Bohater, którym chciałbym grać mógłby być tak jak Bezimienny zwykłym człowiekiem. Nie żadnym koxem czy herosem. Zwykłym szarym obywatelem, czy myśliwym.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
CYTAT
Fajnie by było gdyby z przypływem sił ( lvl ) bohater zmieniał też swój wygląd na bardziej przypakowanego.

Jak to w GTA San Andreas co? xD

Szczerze mówiąc to jeśli miałby to być nowy bohater to na jego wyglądzie specjalnie mi nie zależy. Nawet jeżeli miałby to być jakiś rudy piegus ohydny i brudny ;]. Wiadomo że każdy ma inne poglądy. Ale jak dla mnie to kierowanie Lee czy kimś innym byłoby po prostu nudne. Tutaj trzeba kogoś nowego. Jak to było w G1 i G2 z początku obdartus a później heros ^^. Mógłbym tu jeszcze wymyślić jakiego bym chciał.. I osobiście dla mnie bezimienny byłby tu odpowiednią osobą. Co tu więcej mówić. Główny bohater - najlepiej stary.. Zobaczymy co zrobi PB, JooWod i Spellbound (nie wiem jak się to pisze)..
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm...... ja jestem za nowym bohaterem. Byłby to biedny, szary obywatel z paroma monetami w kieszeni. Właśnie, może widzielibyśmy, jak powstawała bariera, a może być tam nawet strażnikiem i pilnować więźniów. Nie no generalnie to nie wiem, ale mam nadzieję, że twórcy się postarają.
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Ja wole żeby w G4 był dalej bezio a nie tak jak GTA ciągle zmiena bohatera :ph34r:

Pisz dłuższe posty!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom