Black & White

Status
Zamknięty.

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Może ktoś grał w Black & White a jak tak to czy wam się podobała ja daje tej grze 5 poniewaz jest ciekawa i daje dużo wrażeń fajna fabuła ale grafika jakoś nie tak ale super być bogiem i rządzić swojim ludem robisz co chcesz a oni się do ciebie modlą prośćiej masz nieograniczoną władze na przyszłość polecam tą gre dla tych którzy jeszcze nie grali.Gorn 2
 
E

Electric_Dragon

Guest
widziałem u kumpla i trochę pograłem heh . Grafika jak na owe czasy była bardzo dobra. Fajną gre zrobili. W wielu grach możesz czuć się bogiem ale w tej jeszcze masz wychowańca. Wyznam szczerze że mój był wyszkolonym zabójcą hehe. Jak był mały to rzucał ludźmi a ja go nie karałem no i wyrosło gorylisko
smile.gif
Z innymi bogami się nie biłem bo jak pisłem na początku u kumpla grałem.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Mam ta gre i bardzo mi sie podobała
smile.gif
duże terytoria grafika taka sobie ale to nie jest najważniejsze wiec sie nie przyczepiam 8) Zawsze lubie wracać do tej gry i być zły jak mam zły chumorek
laugh.gif
A mój chowaniec?
hehe no coz nie jest zbyt inteligetny i najpierw leczy ludzi a potem razi ich piorunami .......

Dokupiłem sobie do tego jeszcze Black&White wyspa chowańców 8) Tam to dopiero sie dzieje
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Pierwsze wrażenie: Hmm... oryginalne i fajne, cush grafe można ścierpieć...
Po chwili grania: Dunno, kashaniaste...
Po dłuższym graniu: No cush nie wytrwałem.

Gra oryginalna i całkiem ciekawy pomysł ale mnie to nie trafia.
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
taaak,mam tą gre,to była moja jedna z pierwszych gier na kompa!! i powiem z reką na sercu że ta gra była dla mnie wszystkim!!!jeszcze niedługo wychodzi Black & White 2 !!! teraz gra sie wydaje stara ale wtedy wystarczyło powiedzieć Black ,i juz wimy o co chodzi!!
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
a ja powiem z ręką na sercu, że zainstalowałem i odinstalowałem - jak dla mnie beznadzieja nuuuuuuuuuuuuuudy ... :roll:
 

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
JA trochę garałem i uwarzam że gra jest fajna,poniewaz jest fajna fabuła i grafika niezła.No i oczywiście fajnie byc bogiem i kierować ludem.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Sam grałem i uważam, że warto. Może nie 120 zł (w dniu premiery...), ale tych 40 (obecnie) to już na pewno. Tylko szkoda, że się tak dłuuuuuuuży... na 5 wyspie odszedłem. Po prostu uważam, że bug polegający na tym, że komputerowych bogów "nie imają" się granice wpływów psuje całą rozgrywkę. No i fakt, że po necie prawie nikt w to nie gra... choć nie żałowałem bardzo, bo przez LAN to miałem okazję parę razy rozegrać grę. Poczujcie potężną moc Wielkiego Boga Oma....
 

Zoner14

New Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
22
Dla mnie giera jest fajna. Najfajniejsze było to że miało sie chowańca :twisted: Misje były ciekawe i wciągające, ale jak sie zadużo grało to sie nudziło...
 

dylson

New Member
Dołączył
20.1.2005
Posty
10
Gralem w to z tydzien waacji i uwazam ze byl to stracony tydzien:p
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
SPOKO JEST!!

NAJBARDZIEJ JAKO CHOWAŃCA LUBIE KROWE
biggrin.gif

8) BALCk&WHITE JEST OK!!
laugh.gif
ALE WOLE GOTHICA
:twisted: GOTHIC JEST THE BEST !!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Bardzo mi sie gra podoba fabuła jest the best (jak na tamte czasy)
z grafiką troche gorzej lae jak grałem to nawet uwagi nie zwracałem
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Gra jest ogólnie bardzo dfajna ale kampania jest nudna chyba na 4 planszy wysiadłem. Bardzo fajnie mieć chowańca i być złym bogiem :twisted: mimo to po kilku dniach sie nudzi. Wkurzają mnie ci doradcy i ta babka co uczy nas o chowańcu.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Grałem 1 dźień
na początku stwierdziłem że fajne i oryginalne
po 2 godzinach gry tak mi sie znudziło że usunąłem
ogulnie gra fajna no troche kiepska grafika i szybko sie nudzi
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja w to grałem i prawie przeszłem, gra jest super, apropo w 2 łowie roku ma wyjść b&w 2 :]
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
OK.Zgoda Gorn.Ja też dam tej grze 5 z tym że 5/10.Fabyłe ma do bani i grafe nie lepszą.Zatem daję tej grze co najwyżej 3.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
To jedna z moich ulubionych gierek nie moge sie doczekać juz drugiej częsci widziałem zapowiedzi i jest na co czekać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom