biffa dobrze wziasc na ktorego ze smokow?

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
bo jak ide na kamiennego np. jak pisalkiscie wczesniej to legnie mi po drodze....
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Biff jest dobry do każdego rodzaju walki, jeśli umie sie go dobrze wykożystać i w odpowiednim momencie osłaniać. Jak widzisz że sobie nie radzi to go zasłoń ciałem ( żart
tongue.gif
) Musisz z nim walczyć zespołowo.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
mi on poległ jak grałem 1 raz w G2 to zabiły mi go jaszczuroczłeki jak szedłem na lodowego a nawet to nei było w obozie jak on zginoł
ale wracając do tematu to na każdego smoka można się z nim wybrać ale nie idź z nim na bagiennego bo to wtedy chyba będzie chciał się wrócić i ci se pójdzie
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
ale biff nie dojdzie z Toba do smoka bo jak dochodzilem toi powiedzial ze on nie idzie dalej bo jest zbyt niebezpiecznie...
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Wogule to biff sie przydaje ale nie radze go brać na smoka ognistego bo ja wszedlem po skarby i jak juz zszedlem z gory to go nie bylo i go szukałem kilka dni az w koncu podbiegł do niego
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Biffa zawsze warto brac. Ja z nim chodzilem caly czas i mi przezyl do konca. Gdy walczysz z orkami badz jaszczurami to staraj sie aby ci wspomniani atakowali ciebie a biff sie bardzo szybko z nimi rozprawi!! A odnosnie smokow to nie ma problemu ze nie podchodzi. Jak nie Mahomet do gory to gora do Mahometa
biggrin.gif
wiec podprowadz smoka a wtedy Biff powie "znowu jedna z tych przekletych besti" i zaatakuje.
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Najlepiej Biffa brać do Lodowego ( Trudno go samemu pokonać ) . Z innymi ( smokami ) poradziłem sobie sam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom