Biblioteka-rpg

Status
Zamknięty.

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
Chce zareklamować forum Biblioteki-Rpg, młodego forum poświęconego tematyce gier Gothic, sagi The Elder Scrolls, oraz Neverwinter Nights. w ciagu swego istnienia udało nam się napisac aż 1000 postów i "zgromadzić" ponad 50 userów co jest jakimś sukcesem. Forum posiada prortal ale nie podam na razie link ponieważ jest dopiero że tak powiem w budowie jednak jest tam parę aktualnych newsów, lecz ze względu na mała ilośc artykułów nie ogłosze linka.

Zapraszam do rejestracji, prosze chociaż o rejestrację .... w razie pytań czekam pod numerem gg 8303111.

www.biblioteka-rpg.yoyo.pl/forum/index.php

PS: Główną tematyką tego forum NIE JEST ! seria gier Gothic więc nie stanowi dla was konkurencji i NIE lamie żadnego z punktów regulaminu !
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Forum ogólnie mi się podoba. Musieliście poświęcić bardzo dużo czasu, ażeby takie powstało. I za to wielki ukłon w twoją stronę. Forum szybko się rozwija i oby tak dalej. Mam tylko jedno, ale za to bardzo duże zastrzerzenie. LAY! Te kolory w ogóle nie dopasowane. Aż kole w oczy. Radzę jak najszybciej to poprawić, bo to wszystko tak odstrasza, że wiele osób nie będzie miało ochoty wypowiadać się na takim forum. Jeszcze raz gratuluję pomysłu i życzę owocnych prac na forum.

Pozdro.
 

Achilles

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
11
Dziękuje za uznanie... fajnie że chociaz jedna osoba docenia prace włozona w forum, w napisanie opisów i innych prac, na logiem, nad laye'm mimo iż na kazdym forum mają do niego zastrzeżenia to tez było sporo pracy ponieważ jest nasz ... Juz myślimy nad zmianą lay'a ... więc już niedługo zapraszam ponownie !
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
O boże po co kolejny sajt o tej tematyce?
Forum ogólne jedna wielka kpina
sad.gif

Szczerze nie podoba mi się, ani tematyka, ani lay, no logo jest nawet fajne.
Reszta okropne. Mało userów, tematów nie za wiele. Wiem, że forum jest nowe, ale według mnie 2 miechy i go nie ma.

Ogólna ocena?
1,5/10
Za chęci.....
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Kacperex chyba nie zuwazyłeś, że Achilles złamał regulamin. A tu ten punkt, który złamał:
QUOTE 7. Nie traktuj tego forum jako darmowej reklamy. Wielu z was wchodzi tylko by pokazać nam swój projekt. Tak, więc przed zareklamowaniem serwisu user musi posiadać 100 postów na forum g.up.


QUOTE nad laye'm mimo iż na kazdym forum mają do niego zastrzeżenia to tez było sporo pracy ponieważ jest nasz ...

Kiedyś jedno z reklamowanych tu for miało taki sam lay, a ty napisałeś, że jest wasz... Ale może to forum już było reklamowane, ale na pewno jedno z reklamowanych tu for miało identyczny lay!

EDIT:
Poszukałem i znalazłem. To forum było już tu kiedyś reklamowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom