Biblioteka Rpg

  • Thread starter Poszukiwacz!!!
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
P

Poszukiwacz!!!

Guest
Zapraszam na forum o trzech grach RPG: Gothicu, Elder Scrolls, Sacred. Jest to dość młode forum lecz jak na swój rozmiar nawet aktywne. Jest tam miła atmosfera i super ludzie. Lay strony troche na początku odrzuca lecz z czasem się do niego ludzi przyzwyczajają. Logo wygląda narazie beznadziejnie jednak niedługo mamy mieć nowe. Jako przedstawiciel Biblioteki RPG zapraszam was do rejestracji. Link poniżej.

LINK

Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji!
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Nie powiem bo furum wcale nie jest brzydkie,a le hm.... Forum bez strony jest jak Ronin bez katany/piki. Zawsze to powtarzam i zdania nie zmienie. Pozatym tyle jest for o tematyce fantasy i tyle stron że aż ludzkie pojęcie przechodzi. Ja osobiście mam juz swoje forum i sądze że...

Game Exe > inne portale o tematyce fantasy.
 
G

Gray_Fox

Guest
Hmm nawet nawet powiem ci. Zdaniem moim logo jest dosyć nietypowe a co do tego niezłe. Szata graficzna jest słaba, lepiej by było jak byście zmienili kolor z zielonego na inny, bo nie widać opisu działów. Denerwuje mnie jedna rzecz, mianowicie, kiedy chce wejsć w jakiś dział to pisze żebym sie zalogował. Moim zdaniem to bład że tak robicie. Czy musze być zarejesstrowany żeby pisać? No comment. Heh, akurat macie 30 userów to macie szczęscie
tongue.gif
Dobrze że to forum jest na ovh a nie na fora.pl bo kur**ca bierze
biggrin.gif


Minusy

- Tematyka, for może o nie takim składzie ale ogólnie jest mnóstwo.
- Poszczególna szata graficzna działów.
- Forum dostępne tylko dla zarejestrowaych userów.

Plusy

-Nice Logo
- Niezła szata graficzna (bez opisu działów)
- Troszeczke userów jest, wiekszosc takich for upada po tygodniu.

Wyciągnijcie wnioski, i poprawcie błędy. Może się zarejestruje ?
tongue.gif


Pozdrawiam.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Omg, SFTU, LOL... Ten top to skaza x_X, layout moge porownac do pocwiartowanych zwlok, co to w ogole jest? kupa tekstur o roznych kolorach. Wyglada jak choinka, czyli ochydnie. PhpBB by przemo sux, serwer darmowy. Powdusmowujac wszystko forum wrecz odstrasza zreszta taka tematyka ma juz swoch gigantow i raczej nie zdolacie sie przebic. Jesli sie za cos biezecie to robcie to dobrze, a jesli jestescie n00bami w jakiejs dziedzinie to nic na sile, ehh ;//. Ocena 2/10 (za checi?).

Edit:

QUOTE Ale dodam, że adiministratorzy używaja słów, których nie rozumieją, co aż widac w nazwie strony

...No bo od dzisiaj Gothic jest gra RPG xD
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Mógłbym powiedzieć prawie to samo co mój przedmówca, ale primo nie znam się za bardzo na tych narzędzich do robienia stron, secundo, nie jestem aż taki wybredny w grafice.
Ale dodam, że adiministratorzy używaja słów, których nie rozumieją, co aż widac w nazwie strony(strony...forum) i działach się na niej znajdujących.

Dodac moge, zeście uzyli czcionki NWNowej, a nie zrobiliście działu o tej gierce...

Ale mówie, jakby postał prawdziwy serwis o grach RPG to chętnie by takowy odwiedzał.
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Nie powiem , że złe bo lepszego nie zrobie . Fajne logo . Przesadziłeś troche z kolorystyką . Szkoda , że trzeba być zarejestrowanym . Nie musiałeś robić takich działów jak "seria gothic" wystarczyło żebyś zrobił jeden o grach . Paru userów jest co świadczy , że forum nie jest złe i ludzie go odwiedzają . Szkoda , że nie ma strony . Ogółem ok . Mnie się podoba . Pozdro...
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Wiesz co powinieneś zrobić?

Wybrać między:
- Shitem, a Ipb
- Dobrą szatą, a ty swoim #@%%stwem


Jakiś lipny shoutbox, ni to Chronicles ni to inny wał (mówię o stylu). Jakieś chamsko wycięte chełmy, bez pełnej przezroczystości, lipne logo. No nie... jak już reklamuję coś, to przynajmniej robię to dobrze.


Wybacz ale.... webmaster z Ciebie nie będzie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
O dżisis ty widzisz i nie grzmisz ^^.

No więc zacznę słowem wstępu od krytyki, tak wiem cały post będzie taki.

Minusy:
-Muszę je wymieniać?
-Logo - czek dis ałt ^^ Co to ma być? Rozumiem, że nie każdy ma talent graficzny bo sam go nie posiadam, ale to Twoje logo jest tak pięknie zrobione, że 6 latek by zrobił lepsze w paincie.
-Styl - boże te kolory widać, lubisz żywe kolory ewidentnie. Ale ten jaskrawy zielony to przegiecie. Znam tego laya z oryginalnej wersji i wiem, też jedno na prawdę go oszpeciłeś.
-Tematyka - tak oklepana i nudna. Zrób forum o czymś nowym... Boże i tak, nie masz racji bytu.
-Wszystko inne
smile.gif


- Plusy?
Nie ma.

Reasumując nie podoba mi się w ogóle i powiem szczerze, że żal mi łącza na przeglądanie takich serwisów. I nie wiem, jak mogło sie tam zarejestrować, aż 32 userów. Chyba mieli kałasza przy głowie...

To tyle, już niechce mi się bardziej krytykować.

Cyu
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Większość błędów wymienili poprzednicy, ale ja zawsze coś znajdę...

Seria The Elder scrolls.
Podforum: The Elder Scrools III - Morrowind

Jak nie wiesz nawet jak się nazywa gra to nie rób o niej forum!!!

Po 2: A gdzie Arena i Daggerfall? Jak robisz serię, to wszystkie gry z serii! To logiczne.

QUOTE Gothic 3 kontynuuje przygodę Bezimiennego od miejsca, w którym skończył się Gothic II. Mieszkańcy wyspy Khorinis za sprawą wyczynów naszego bohatera mogą tymczasowo odetchnąć od wrogich najazdów organizowanych przez sprzymierzeńców Beliara. Ta gra nadchodzi do nas wielkimi krokami. Jeżeli dowiedziałeś się czegoś o grze, bądź wiesz coś ciekawego czego nie wiedzą inni napisz to w tym dziale...

Ciekawe... mieszkańcy mogą odetchnąc? Zwłaszcza jak nie chce nam się wyrzynać orków wyrzynających farmerów. Jak ty to nazywasz spokojem to wole nie wiedzieć co to jest u ciebie wojna.

To chyba tyle. Ale wystarczy ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom