Bezimienny

Status
Zamknięty.

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Nasz ulubiony bohater nie ma imienia, i chyba każdy to wie. Ale może warto zastanowić się dlaczego, powiedzcie czy wam sie to podoba ,a może woleli byście aby je miał, jeśli tak to jakie? A może tak miało być i np. w 4 czesci poznamy jego imie.Ja tak sądze napiszcie co wy sądzicie.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A ja sądzę, że fakt nie wypowiedzenia nigdy imienia bohatera gry, jest po prostu kolejnym klimatowym smaczkiem. Nigdy się nie zastanawiałem jakie jest jego imię i myślę, że gdyby twórcy podali je, gra straciła by klimat doszczętnie.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Bezimienny nie ma swojego imienia i mi to jakoś nie przeszkadza.
Wątpię, aby w G4 pojawiło się imię związane z naszą postacią.
Nasz bohater jest jaki jest, ale i tak będziemy musieli się z nim rozstać na część G4.
Może w piątce wróci - imienia i tak ciągle nie będzie miał xD
Może twórcy nie wiedzieli, jakie imię spodobałoby się graczom i dlatego go nie ma...
W końcu gra jest niemiecka, a jakieś John i Horst mi jakoś nie pasuje to głównego hero'a.
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
CYTAT(Phantom Lord @ 05-01-2008, 15:09) [snapback]165298[/snapback]
A ja sądzę, że fakt nie wypowiedzenia nigdy imienia bohatera gry, jest po prostu kolejnym klimatowym smaczkiem. Nigdy się nie zastanawiałem jakie jest jego imię i myślę, że gdyby twórcy podali je, gra straciła by klimat doszczętnie.



Zgadzam się z Tobą w 100%.
Tak jak napisał
CYTAT("Wysoki93)
Może twórcy nie wiedzieli, jakie imię spodobałoby się graczom i dlatego go nie ma...
W końcu gra jest niemiecka, a jakieś John i Horst mi jakoś nie pasuje to głównego hero'a.



Jeśli twórcy gry faktycznie chcieliby nadać bohaterowi imię to zostało by ono ujawnione w G1. Teraz gdy ma wyjść czwarta odsłona serii, nie byłoby mądrym pomysłem wprowadzenia go. Gra faktycznie straciła by sporo na klimacie, ba, nawet na popularności u fanów serii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom