Bezimienny W Barwach Szczęścia

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zdarza mi się oglądać Barwy Szczęścia na "Dwójce" . Już od dłuższego czasu zauważyłem, że jeden z aktorów mówi głosem naszego bezimiennego z Gothica. Jeżeli ktoś się orientuje gra on Rafała. Nazwisko chyba Gordon, lecz nie pamiętam dokładnie. Żeby przybliżyć jeszcze jego postać napiszę, że jego żona nie utrzymuje kontaktów z rodzinom, a on miewa ataki złości, w których znęca się nad nią.

Oczywiście sprawdziłem wiarygodność moich informacji na wikipedii. Okazało się też, że pan Jacek grał również w takich serialach jak Na dobre i na złe albo Plebania

Ale nie chciałem opowiadać tutaj serialu. Chciałem się spytać, czy Wy też to zauważyliście, czy tylko ja jestem taki spostrzegawczy.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Miałem takie podejrzenia ale nie byłem do konca pewny ponieważ nie grałem juz trochę czasu w Gothicka ale często oglądam Barwy Szczęścia i to skłoniłomnie do takich podejrzeń.

Że też ja na to nie wpadłem żeby złożyć taki temat.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Widziałem go jeszcze w kilku serialach albo filmach. Nie pamiętam dokładnie. Dawno już to zauważyłem; p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Miko%C5%82ajczak

Tam jest lista wszystkich filmów, w których grał oraz gier w których "dubbingował" .
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W wielu reklamówkach, również podkłada głos. Zdecydowanie aktywny jest na tym polu. Często w reklamach samochodów.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Cóż, jak ma się taki głos to nie dziwne ;p Niektórzy się po prostu rodzą jedwabiści i zbierają za to kasę, ot co :) A co do serialu: cóż, jeśli oglądam telenowele w tym stylu to tylko po to, by uprzykrzyć życie rodzicom i pojechać po serialu na całej linii : D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Polak potrafi na TVN Turbo, tam też jest lektorem.
W B-Sz wiedziałem że to jest on od samego początku. Znałem tą gębę po prostu.
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
http://www.youtube.com/watch?v=YYfbbiGbZkw Niewiem czy było dziwnie sie słucha gdy Bezimiennego gdy tak mówi :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Większość zna ten wywiad. Publikowaliśmy go spory czas temu. Daje czadu Pan Jacek.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
1281877163_by_TomJMC_500.jpg

Demotywator adekwatny do tematu, więc pozwolę sobie go tu umieścić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom