Bezimienny - Inny Wygląd?

Status
Zamknięty.

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Od pierwszego momentu , gdy oglądałem pierwszy filmik z G3, na którym ukazano Bezimiennego męczyło mnie pytanie: czy to na pewno on?!
huh.gif
Otóż zdziwił mnie nie tylko kolor jego włosów (z ciemno blond zmieniły sie w czarne), ale również inne rysy twarzy.Dla mnie to on teraz bardziej przypomina Diega niż siebie z poprzednich części. Oczywiście; jest to na razie wersja pre alpha i wszystko może ulec zmianom, ale trochę niepokoi mnie, że G3 aż tak różni si od poprzednich części...
sad.gif
Co wy o tym myslicie?


P.S.: Załączyłbym screena, gdybym pamiętał jak...
tongue.gif
Zaraz znajdę odpowiedni temat.


O proszę już mam. Daję zatem screena.


 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
hmm a moze PB bawi sie w kody i sobie wszedł w ciało diega?? no nie wiem... ale jak mowiles to pre-alpha wersja wiec moze to poprawia.. i oby poprawili.. bo jak bedziemy tym... CZYMS chodzic to nie wiem..
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Jezzu ale brzydal jak mam czymś takim chodzić to dzięki. Obecnie bezio jest idealny. Naszczęście to pre-alpha czyli jeszcze się może zmnieni. Co za "gówno".
blink.gif
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Podobny temat do tego już był była w nim mowa ze to nie bezio tylko jakiś npc ...
jak chcesz to poszukaj to pare tematów niżej a napewno znajdziesz zresztą i tak co do samego bezia to wyglądu oficjalnego jeszcze mu nie zrobili
tongue.gif
ale to na 100 % nie będzie to coś co było na filmmiku:p
Pozdrawiam
smile.gif
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
biggrin.gif
Nie ma się czym martwic! Jak juz wspomniales to pre-alpha. Niestety nie wiem czym wy sie martwicie przeciez on nie jest taki zły, no wiecie długa podróż, zmęcznie, wyglodzenie... Jeżeli to będzie główny bohater, napewno to jakoś zrobią, że pokażą jego face-lifting
smile.gif
Pozdrowienia
dry.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Oh my god!!
dry.gif
Przecież Piranha Bytes i Kai Ro wyraźnie powiedzieli że jest to zwykły model NPC i bezimienny będzie wyglądać normalnie tak jak w pozostałych częściach, czy tak trudno było się domyślić że narazie nie będą ujawniali twarzy herosa bo jest to niespodzianka???!!!!
dry.gif
Temat do zamknięcia...
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Hmmm... Cóż, nie wiedziałem!
wink.gif
Ale całe szczęście. Nie mógłbym grać takim gościem!
ohmy.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom