Bezi...

Status
Zamknięty.

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Szukałem na forum podobnego tematy, ale nic nie znalazłem.
Zastanawia mnie czy poznamy imie "Bezimiennego" ?
Myślę że miło by było poznać jego prawdziwe imie na końcu G3.

Proszę jesli ktoś ma dojścia do przecieków czy to imie w końcu się pojawi, niech podzieli się informacjami.

Pozdrawiam
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Szukałem na forum podobnego tematy, ale nic nie znalazłem.
Zastanawia mnie czy poznamy imie "Bezimiennego" ?
Myślę że miło by było poznać jego prawdziwe imie na końcu G3.

Proszę jesli ktoś ma dojścia do przecieków czy to imie w końcu się pojawi, niech podzieli się informacjami.

Pozdrawiam

O lol, imie Beziego pewnie nigdy nie poznamy i obyśmy nigdy nie poznali. Jeżeli PB uznała by za stosowne aby dać imię głównemu bohaterowi imię w Gothic I, to by było a jak niema to niebędzie gdyz to by popsuło znaczną częsc Gothica.
Temu pomysłowi mówię NIE!

Pozdro, ps.temat zbędny.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Bardzo dziwne masz pomysły. Pomyśl przez moment logicznie. Koniec Gothica 3 i tu np. król mówi, że nazywasz się no nie wiem Morinox.
laugh.gif
I kończysz grę i tak myślisz. Ale ten Bezimienny ma badziewne imię. Po to PB to ukryła od początku by niebyło sporów, że bohater ma jakieś badziewne imię.

Nieco dziwny temat. Sorry za krótki post.

Pozdrawiam.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Myślę że PB jest na tyle inteligetne ze jsli da mu jakieś imie to nie bedzie ono tak beznadziejne jak podałeś. Bezi moze miec powiazanie z jakims bogiem np. Innosem. Nikt z was sie nad tym nie zastanawial? A jeśli Bezi to uosobienie boga Innosa ??
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Absolutnie zgadzam się z Logazdor. Nadanie imienia Bezimiennemy pod koniec gry moze skutecznie rozczarowac.
Na moje Bezi powinien pozostac bez imienia i z tym jest mi dobrze.
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja myślę jednak, że dowiemy się co nieco na temat bezimiennego pod koniec "oby czwarej części (jeśli będzie)".
Moje zdanie jest takie... imienia może nie poznamy, lecz dowiemy się prawdy, a mianowicie kim jest bezio. Osobiście myślę, że będzie to ważna osobistość, a nie jakiś tam @%#*@#.
tongue.gif
biggrin.gif

Wolałbym tak jak większość z was nie poznawać imienia ( to takie nie Gothic'owe)
tongue.gif


TYLE NA TEN TEMAT


POZDRO "Khalid"
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
nadanie imienia nie było by najlepszym posunięciem zew strony PB gdyżjak zauważyli moi poprzednicy mogło by wielu rozczarować. Ale odnoiśnie jego historii to chciałbym się czegoś dowiedzieć (np. dlaczego trafił do koloni karnaj?)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jak dla mnie nie poznamy imienia bezimiennego gdyż taki był od początku zamysł twórców. Brak imienia głównego bohatera jest czymś nowym, innowacyjnym. Pozwala się również z nim bardziej utożsamiać. Po za tym tak jak mówili moi poprzednicy to imię mogłoby nas rozczarować a tak, gdy główny bohater nie ma imienia gra ma w sobie dodatkową tajemnice. Ma w sobie coś intrygującego.

QUOTE Sorry za krótki post.

Jak mnie denerwuje jak ktoś tak pisze. Po pierwsze twój post nie jest w cale taki krótki a po drugie nie każdy temat wymaga rozpisania się na stronę A4 i nikt Cię nie ukarze za napisanie trzech linijek. Krótki post ma mniej niż 1 linie. A nawet, gdy się on pojawia to są tematy, w których więcej się nie da napisać wiec przestańcie ciągle dopisywać to swoje "sory za krótki post"
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie wiem jakie ma zanczenie nazwa Gry, może nasz bohater nazywa się jakoś podobnie co gra? Nie wiem dokładnie czy nazwa była gdzieś w grze wypowiedziana. Może poprostu bezi nzaywa sie Gothic, chodx to mało prawdopodobne, imie bohatera pozostaje pod znakiem zapytania, temat trochę dziwny ale właściwy...




Pozdro...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
E tam dla mnie bezio może mieć na imię Bezimir, Herosław itp.Ale jeżeli na koniec G3 będzie powiedziane imię bezia bedzie ono pewno jakieś niemieckie np. Sztefan
biggrin.gif
Walter albo Adolf(nie daj Boże kochany:).Ale może to popsuć klimat i wogóle bo już słysze ten ryk zawodu kiedy gracze usłyszą od koniec:
-Jak masz na imie bohaterze??-pyta król
-Jam jest Michael.-odpowiada bezio
A gracz na to:
-Cooo taki fajny gostek, zabiłem nim tonę orków, pełno smoków i pokonałem Beliara a on ma na imię Michael nieee!!!!!!!
Co za czarny scenariusz:)
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja nie wiem czy bym chciał poznawać imię naszego Bohatera. Tak się już przyzwyczaiłem i trochę dziwnie by mi było gdybym nagle zaczoł mówić na Bezimiennego nie "Koleś" etc..., a na przykład "Dsfvgbabhtr", ehhh. To między innymi nakręca nas do grania, ta taka hardcore'owa niepewność :]
Poza tym jak byśmy już byli zmuszeni przez PB do poznania prawdziwego imienia "Bezia" napewno nie poznamy go w G3, wkońcu ma wyjść G4 !! ^^

QUOTE Myślę że PB jest na tyle inteligetne ze jsli da mu jakieś imie to nie bedzie ono tak beznadziejne jak podałeś. Bezi moze miec powiazanie z jakims bogiem np. Innosem. Nikt z was sie nad tym nie zastanawial? A jeśli Bezi to uosobienie boga Innosa ??

No nie wiem czy Bezimienny będzie miał powiązania z jakimś bogiem skoro w G3 będzie można służyć różnym, nie tylko tym dobrym. Gdyby miał powiązania z np. Innosem napewno by coś go powstrzymało przed współpracą z np. Sługusami Ciemności. :p
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Ej albo mi się wydaje albo tylko ja słucham co do mnie w grze mówią ... czy Smok-ożywieniec nie powiedział do nas czegoś w stylu:
-Nie mam imienia , tak jak Ty ! (coś w takiego było)

Może ja mam jakąś wyjątkową wersje G2 NK ale nie sądze... a poza tym kto nazwałby bohatera jakoś (Hiacyput ...) w 3 lub 4 części gry ?? Czy to ma w ogóle jakiś sens ?? Może dadzą nam ksywke , którą ktośtam sobie w grze wymyśli i nas tak nazwie , ale nie imie
biggrin.gif
nie chce grać Hiacyputem
tongue.gif
tylko Bezim
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja uważam że twurcy //twórcy gry niewymyślili mu imienia. Pozatym gdyby miał imię po zniszczeniu bariery rozniosłoby się że to on imogłyby wyniknąć z tego komplikacje. Po zniszczeniu bariery orkowie rozpanoszyli się po Górniczej Koloni i przybyły smoki no i ruda zaczeła się kończyć. Gdyby ruda skończyła się za czasów bariery w Starym Obozie wybuchłby bunt. W Nowym Obozie wysadzenie bariery by się niepowiodło a Sekta no sami wiecie. W ten sposób powybijaliby się nawzajem a orkowie zostali by uwięzieni (ale Śniący by ich wypuścił ). Paladyni mogliby uznać niefortunny rozwuj wypadków za jego winę.



Pozdro
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Morinox
tongue.gif
fajne imie. Ja myśle że nigdy niedowiemy sie jak ma na imię przecierz to ludze zarzucili mu taki nick bezimienny a nie twórcy oni poprostu niewiedzeli jak mu dać na imię a gracze niewiedzeli o tym i powstał bezimienny. A może być 2 wersia że np. Znajdze swoją hate i będze w jakiejś księdze opisane gdze sie urodził kiedy jak ma na imie imiona rodziców rodzeństwa może ktoś żyje. MOże xardas to twój tata
biggrin.gif
itp. Rużne mogą być żeczy.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
ja wiem ze nie dowiemy sie o imieniu beziego. byl wywiad z jednym z tworcow gothica i w pewnym momencie zapytali go czy dane nam bedzie poznac prawdziwe imie beziego, a ten na to ze ani w Gothicu 3 ani w innych czesciach gothica, jesli takowe powstana, nie wyjawia prawdziwego imienia bohatera.to powinno chyba rozwiac wszelkie wątpliwosci.
 

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
Nigdy bie poznamy jego imienia bo na koncu Gothica 2 dowiesz sie ze on nie ma imienia. Jest on zeslancem Innos tak jak smok-ozywieniec "byl" zeslancem Beliara
wink.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Drobna sugestia ze strony mojego brata (nieco ponad 7 lat) - imię bohatera jest takie same jak nazwy gry. Otóż brat niemal zakochał się obu częsciach serii i tak, pewnego dnia, siedząc koło mnie gdy grałem w G2 'wyskoczył' z czymś mniej więcej takim: "A możesz zrobić by Gothic zrobił to lub tamto?*". Nieco dziwne, chociaż parę razy dało mi do myślenia - w końcu, czemu 'Gothic'**?


*Akurat nie pamiętam o co chodziło.
**Tego mogę po prostu nie wiedzieć : P
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
To by było bez sensu imie jest owiane tajemnicą i będzie jak by mieli mu dać imię to dali by mu na początku serii. Możliwe że to jakiś wysłannik niebios bo przecież nie znamy jego imienia ani przeszłości.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
no niewiem czy danie Beziowi imienia było by dobrym pomysłem, bo przecież na końcu 2 smok ożywieniec mówi, że on niema imienia jak i bezio, więc jak może mieć imie jak niema
biggrin.gif
i wogule Bezimienny tak fajnie pasuje.
 

Orik

New Member
Dołączył
17.1.2006
Posty
9
To głupie jak bezi mógłby mieć imię przecież smok ożywieniec powiedział że nie ma imienia tak jak on są wybrańcami swych bogów i nie mają imion zresztą przyzwyczaiłem się do beziego a nie Hiacypunta
dry.gif
czy Adolfa
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom