Best User's

Status
Zamknięty.

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Konkurs juz był, ale dawno (w tym czasie ktos juz mogł komuś podpasc
wink.gif
), wiec postanowiłem go wskrzesic.

Zasady sa bardzo trudne;
wink.gif

--- kazdy podaje 5 , osób i uzasadnia dlaczego je wybrał
--- mozna podac kazdego kto jest zarejestrowany, ale nie dawajcie kogos na pierwsze miejsce, za to ze chodzi z wami do klasy, piszcie tak jakbyscie sie znali tylko z forum, lub GG,
--- napisanie mniej lub wiecej osób lub/i nieuzasadnieniu wyboru głos nie bedzie liczony

Po 1 miesiacu (20 lipca) podlicze głosy i dam 10 osób które maja najwieksze poparcie.

PS; Nagród nie bedzie
biggrin.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Co do tego konkursu robiłem już drugą edycje konkursu NNLU i jakoś nikt nie głosował ale może to przejdzie.

1. szczurek - jakoś bardzo lubie gawędzic z nim przez gg i spoko prowadzi konkurs
2. Bobek_666 - tak jak wyżej i oczywiście to przywódca zbóji więc musze go lubić
3. Verin - bardzo spoko koleś da sie z nim fajnie pogadac.
4. IMac... - Lubie go za to że bardzo udzielał sie na moim starym forum i zawsze z nim moge pogadać na luzie.
5. Nekromanta Boom - Pisze spoko wiersze i opowiadania naprawde ma talent i do tego spoko koles do pogadania. Zawsze mnie informuje o jego dziełach.

Myśle żew ktoś na mnie zagłosuje i czekam na dalsze typowania. Wybrałem osoby które jakoś trzymają mi sie w pamięci ale znam też duzo fajnych userów G.up i nie tylko.

PS: Haldir ty też zagłosuj
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Myślę, że przydałaby sie odnowa konkursu, no to moje typy
biggrin.gif


1. Imac... - ŚWietnie się z nim gada przez gg, z nim mozna pogadac dosłowni o wszystkim i ciw wysłucha
2. Grigor - stary kumpel...też świetnie sie z nima gada
3. Reynevan - pisze dobre opowiadania ( Mistrz Qui Gon Jiin ) i spox gadki na gg
4. Gothi - spoko mod, też często z nim gadam na gg, gdy mam problem on mi pomoże
5. Szczurek - również spoko ziom, dobrze prowadzi konkurs i ogólnie fajny koleś
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Gothi- Bardzo dobry i aktywny mod, a poza tym mój przywódca
Kacperex- Bardzo aktywny user
Sudden Hoof- Bardzo dobry mod
Thorbjorn- Znawca html'a i innych bajerów
Gumis- Spoko koleś, jest w porządku
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Ta ciesze sie że ten konkurs ożył moje typy
tongue.gif


1.Szczurek - codziennie z nim gadamy jak mamy czas o przeróżnych rzeczach chyba najbliższa mi osoba na f00rum ogólnie spox nielicze naszych sprzeczek bo czasami trzeba ;]

2.Reynevan - czaSami sobie z nim pogadam na gg ;] także o przeróżnych rzeczach ogólnie wydaje mi sie fajny ma fajne pomysł... fajnie sie z nim wsprółpracuje ;]

3.Kacprex - z nim tez gadam często na gg jak sie da... często mu w czymś pomagam lub on mi pozatym aktywny user i jest spox ogólnie ;]

4.Jaskier - żadko jest na forum ale czasem jest ;] czasem sie z nim pogada na gg spox ogólnie lubie go wkurzac
tongue.gif
... ale tez pomaga mi jak mam problemy z kompem...

5.Blizna - troche sie z nim poznałem i uwazam ze jest spox czasami gadam z nim na gg i to chyba nas umacnia ;]
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
1. Nekromanta Boom - świetnie się z nim gada na GG, zawsze ma coś do powiedzenia (miło się go słucha... - czytał ktoś jego wypowiedź w tym temacie
tongue.gif
) i oczywiście jego opowiadania... ("Zakon Magów" - będę to powtarzał, aż do znudzenia)

2. Grigor - spoko gość, mój kontakt i doradca w wielu sprawach... I też mogę go słuchać w nieskończoność. Co o nim mogę napisać więcej? Przetrwał wszystkie moje zmiany numerów GG (podziw!)

3. Dadex - też z nim gadam... Głównie o cRPGach (a o tym mogę gadać godzinami)... Żeby jeszcze tłumaczył mi fabułę niektórych cRPGów
smile.gif
Ale, mimo iż opuścił Magów, dalej z nim gadam... Coż, znajomość "na Długi czas"?

4. cLoNe_xX - hmm... Nie wymieniacie naszego admina? Dziwne... Jest dla mnie najlepszym "przyjacielem" (a co? Bez niego poznałbym tylu fajnych userów, bo wszyscy, poza Skeletonem - nigdy mu nie wybaczę - jesteście przezemnie lubiani)... Poza tym... Może gadamy tylko na tematy "formalne" ale ja lubię go słuchać (hmm... Piasłem o tym
wink.gif
)

5. Rajca - nie znacie zapewne tego nowego usera... Jest jednak mym wiernym kompanem
smile.gif
Na każdym forum mi toważyszy... Często gadamy na GG, ale on mało pisze... (a wiecie, że lubię słuchać? Nie? To teraz wiecie
tongue.gif
)

Dobra... To tyle... Szkoda, że nie miałe ok. 10000 miejsc, bo wszystkich bym wymienił
smile.gif


POzdRO!
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Świrus, bo jest bogiem
Świrus, bo jest bogiem
Świrus, bo jest bogiem
Świrus, bo jest bogiem
Świrus, bo jest bogiem

ale już widze wasze krzywe miny...niedwoiarki..no trudno, więc tak

grzeb-solidny kumpel, da się z nim pogadać, po ludzku i po krasnoludzku i takie tam
tongue.gif

Dragomir-fajny gościu, ze swoim zdaniem, którego sie trzyma
Verin-bo to taka menda, która ściemnia swoim drowim
tongue.gif

Jaracz-juz chyba forum nie odwiedza, ale i tak pozostanie w mej pamięci jako solidny user, który myśli
Feomathar-ziomal, i spoko gość
tongue.gif
(tak Feo napisałem to specjalnie
tongue.gif
)

Myślałem, czy nie umieścić Boba, aler w sumie wyszło by na to, że Jestem lizusem(a to tajemnica
tongue.gif
), bo w sumie, aż tacy kumple nie jesteśmy, ale na 6(66:p) miejscu bym go umieścił, umieściłbym też tutaj Siegheliera88, bo dobrze gada, może wkurza przez to niektórych userów, ale nie Mnie, nadaje się na forumowicza, bo wytacza sensowne argumenty, niektóre jednak da się obalić
laugh.gif
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
QUOTE ("Świrus")Jaracz-juz chyba forum nie odwiedza, ale i tak pozostanie w mej pamięci jako solidny user, który myśli

Po prostu się wzruszyłem, że ktoś pamięta moją skromną osobę.
wink.gif
Na forum nie pisuję od dłuższego czasu, bo zawiało tu nudą, a większość tematów to głupie lanie wody. Mimo to wchodzę tu dość regularnie i czytuję ciekawsze z nich. Żeby nie było off-topa też wymienię moich ulubionych userów:

Świrus - mimo swego młodego wieku bardzo mądry użytkownik
Verin - kolejny mądry gość, nie boi się wyrażać swoich poglądów, które popiera świetnymi argumentami
Kacperex - co tu pisać, user starający się z całych sił rozwijać to forum
Szczurek - mimo, że Go zbyt dobrze nie znam, to bez namysłu mogę powiedzieć, że aktywnie uczestniczy w życiu forum
Sooden Hoof - w ogóle Go nie znam, ale cenię Go za dobre moderowanie forum.
 

Zeltixx

Member
Dołączył
11.5.2005
Posty
30
1. Lord Sandro - spoko koleś, obiektywnie wszystko ocenia.
2. Vampek - fajny jest, poczucie humoru itp. (Ma fajny avatar
biggrin.gif
)
3. Gothi - (mój idol
biggrin.gif
) wszyscy moderatorzy to straszne sztywniaki, a on nie i dlatego mi się podoba.
4. Szczurek - pisze inteligentne posty ogólnie spoczko koleś
5. cLoNe_xx - admin, w ogóle lubie chłopaka, jeden z najlepszych forumowiczów
biggrin.gif
.

A jak bym miał wybierać na Worst user's to wybrał bym Thorbjorn'a koleś sie wszystkiego czepia żaden temat mu się nie podoba ...
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
1.Kacperex-pierwsza osoba którą poznałem na foro(po kłotni;])spoko koleś idzie z nim pogadać i jest wyluzowany.

2.Szczurek-Kto nie zna Szczurka nie ma co gadać o nim zawsze pomoże w potrzebie i zawsze można z nim pogadać.

3.Gumiś-Lol nie będe o nim pisał tego harpagana trzeba poznać;]

4.Gorn2-Spoko koleś pomoże w potrzebie i można na gg z nim pogadać.

5.Verin-Cenie go ponieważ pisze mądre posty i da śie z nim pogadać.

I chćiałem również pozdrowić osoby które niestety nie zmieśćiły mi śie na liśćie
sad.gif
pozdro dla Admina;],Adonixa,Dagoneta,Gandiego i seby.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Kacperex - Fajny gość , można z nnim pogasdać na GG , dzięki niemu powrócuiłem do forumowania
cLoNe_xx - admin tego fora , mozna z nim pogadać na GG ... Janko muzykant ... Clone coś ci to mówi
biggrin.gif

Sword - Fajny gość ... obaj lubimy MMORPG
biggrin.gif
... można z nim pogadać
Jaracz ... wzorowy user i stary znajomy z Ggate
Reynevan - fajny gość ... stary znajomy z WOjowników , umi pisać opowiadania
biggrin.gif
ma talent ... można zn nim se pogadać :]
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Dobra, lecimy:
1. cLoNe_xx - admin, imponuje mi, najlepszy koleś, bardzo go szanuję
2. Blizna - jest już trochę na tym forum, pomaga, wspomaga spoko koleś
3. Lord Bezimienny - świetny koleś, można z nim pogadać na gg, jeden z najlepszych userów, jakich kiedykolwiek poznałem.
4. Lord Sandro - świetny koleś, ocenia opowieści obiektywnie i szczegółowo.
5. Gothi - dowódca wojowników, fajny koleś, napisał świetne opowiadanie, pilnuje porządku i jest dobrym moderatorem.

To wszystko!
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
1. Lord Chudy- ostatnio niewiele widoczny na G.Up, ale to jeden z forumowiczow, ktorych znam od dawno. Słucha punka, grywalismy w "Thiel'a"...Myśle, ze gdyby czesciej siedział na forum to zostałby modem wczesniej ode mnie.

2. Feomathar- fajny koles. Tyle.

3. Verin- piszemy czasem na gg, raczej w sprawach gildiowych...ale to moj zaufany zboj o dobry user...(Loyal to the game...)

4. Sudden Hoof- swietny mod. Najadłem sie niezlego wstydu gdy zauwazylem, ze wyprzedzil mnie w ilosci akcji.

5. Ozi- za całokształt.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Sudden Hoof - nie zabardzo za soba przepadamy ale ma u mnie honorowe miejsce. Za to, że jest odpowiedzialny, niepodwarza swoich decyzji, i ma coś czego nikt z was nie ma
smile.gif


Jodełko - Mój zaufany kumpel z sieci
smile.gif
Gadam z nim bardzo często o wszystkim i spoko się z nim gada
smile.gif


Clone - Super Admin i rozsądny. Można z nim pogadac pomoże w potrzebie czy tez coś wyjaśni
smile.gif


Świrus - Bardzo go lubię
smile.gif
za całokształ jest chyba moim Mistrzem
tongue.gif


Vampek - oh yeah jego tu nie mogło zabraknąć
smile.gif
nie znam się z nim za bardzo ale wiem, że za mną nie przepada
smile.gif
ja go lubię za jego prace ( byłą bo teraz go prawie niema
smile.gif
) charakter i styl bycia
smile.gif


Pozdro szkoda, że mogłem wymienić tylko 5 bo jak bym mógł 15 to napewno znalały by się takie osoby jak : Bobek, Gothi, Blizna, Ozi , Szczurek i wielu wielu innych.
Pa kociaki
tongue.gif
biggrin.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Lord_Marcos @ 22-06-2005, 19:33)
Thorbjorn- Znawca html'a i innych bajerów

W dzisiejszych czasach html to chyba zna każdy bądz gdzies tak 50% poskich internautów, to podstawa
tongue.gif


Clone_xx- Spoko koles pomagam Mu robic gre i sie swietnie dogadujemy (przynajmniej ja go rozumie) wreszcie jakas odmiana po gronie otaczających mnie n00bów.

L_Marcos- Chyba najbardzij znana mi osoba na tym forum choc jest n00bem lóbie go
tongue.gif


Verin- Kiedy znim cos tam gdzies gadałem pisze inteligętne posty i ogólnie spoko koles

Gumis- Spoko gotsc ostatnio z nim często gadam na gg pomaga mi jak czegos niewiem i tróje głowe o programy na polchat
tongue.gif


IMac..- Wspominam go zbewnego fora na któym swietnie sprawdzał się jako mod ale widac że i tutaj doskonale się sprawdza w roli nowego przywódcy magów ognia.

Niestety nie mogłem podac bardzij istotnych argumantów dotyczących mych kandydatów poniewarz jestem na tym forum dość krótko i słabo znam tutejszych userów
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
QUOTE Dragomir-fajny gościu, ze swoim zdaniem, którego sie trzyma


Heh... jeszcze ktoś o mnie pamięta. Dawno nie byłem aktywny, ale powracam...

1. Vampek - fajny koleś... najlepsze u niego są Klanowe Zebrania (chociaż klan się rozpadł), oryginały a nie podróbki.
2. Reynevan - spox jest, miał dobry pomysł na wojne pomiedzy gildiami, powtarzam, Rey miał najlepszy pomysł, tylko żaden kretyn nie chce pójść do komisji opiniującej bitwy.
3. Sword - jeden z lepszych userów. Napisał swietne opo, "Pradawna Moc" czy jakoś tak. Sorki zapomnialem.
4. Świrus - bo na mnie zagłosował. LOL. Serio, to bo ma dobre pomysły.
5. Feo - bo jest spoko. Tyle.

Gdybym mógł wspomnieć tylu świetnych userów, którzy odeszli z tego forum. Takich kak Efremz...
 
E

eMzi

Guest
QUOTE (Świrus)Verin-bo to taka menda, która ściemnia swoim drowim
tongue.gif

Vith dos, dos lotha in'loil d' shu... Dos dosib ykihk fa'la zatoast!!*
tongue.gif
smile.gif

Ciężko mi tylko pięć osób wybrać, ale mus to mus:
1. Świrus - bo to taka zboczona menda, która ma kompleks mniejszości
tongue.gif

2. Jaracz - chociaż ostatnio nasza znajomość się nieco zamroziła, a on sam rzadko na Forum bywa to cenię go za przeszłość (której opisywać mi się zdeczka nie chce)
3. Gumiś (zdziwiony?
biggrin.gif
) - no comment
tongue.gif
laugh.gif

4. Sudden Hoof - welcome in hell
wink.gif
nie będę pisał głupot, że jest dobrym modem itp. bo to głupie
wink.gif
. Zalicza się do najmniejszej mniejszości na mojej liście kontaktów (tzn. mniejszość zwana Inteligentni)
5. Bobek_666 - mógłbym napisać o nim dokładnie to samo co on napisał o mnie
smile.gif


Żałuję, że można wymienić tylko pięć osób bo chciałbym jeszcze paru ludzi tu wyróżnić...
No cóż pozdrowienia dla tych co wymieniłem wyżej i dla:
Adonixa (on baaaardzo rzadko na Forum bywa), Blizny, Boba Fett'a, Dagoneta (to samo co Adonix), Clone'a, Kacperexa, Grigora i Thorbjorn'a (pamiętaj, że będziemy bić rekord na czacie
smile.gif
). **

*proszę, abyście nie prosili mnie żebym Wam to przetłumaczył. Może Świr Wam powie.
**kolejność alfabetyczna.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No dobra, nie wiem jak z pośród Was wybrłem piątkę, którą musiałam przecierz tu wystawić, ale uwieżcie mi - to nie było łatwe...

1. Gorn 2 - gawędze z nim codziennie na gg i zawsze mamy jakiś temat. Czasem sie sprzeczamy ale i tak sądze że jak sie go zaakceptuje to jest spoko ziom.

2. Blizna - tego skubańca często widuje na czacie... spoko sie z nim gada również na gg a pozatym ogólnie jest spoks
smile.gif


3. Nekromanta Boom - zagadujemy do siebie czasem na gg, a teraz kiedy przeżywam trudne chwile wspiera mnie słowem... [*]

4. Sword - czasem gawędzimy przez gg o wszystkich sprawach, od picia aż po rozterki miłosne
wink.gif
spoko ziomal.

5. GaNdi - Przywódca leśników i spoko koleś. Stara sie jak może żeby coś sie u nas działo. Za to go lubie.


Zamieściłbym tu jeszcze sporo kolesi... np: Kacperex, clone, Gumis, feo i inni ale nie moge :/
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Sebek - czasami gadamy na GG, i wogóle były przywódca gildii - spoko ziom.

IMac... - również czasami gadamy na GG i wogóle troche się zżyliśmy będąc w gildii magów.

cLoNe_xx - oczywiście za zrobienie stronki, jakby nie on to bym z was nikogo nie znał...

Arcane - Jest długo na foro i zawsze pisze mądre posty - spoko koleś...

szczurek - po prostu go lubię, za jego posty.......
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A oto moje typy (bez zlych skojazen
smile.gif
)

bobek_666 - koles jest bardzo inteligentny, dobrze mi sie z nim rozmawia.


QUOTE (Świrus)Feomathar-ziomal, i spoko gość (tak Feo napisałem to specjalnie tongue.gif )
Świrus - zajedwabisty GOŚĆ (tez to napisalem specjalnie
biggrin.gif
) ma szalone (czasami nawet dobre
tongue.gif
) pomysly.

Dragomir - pisze madre posty, nie spamuje, pewnie gdybysmy zaczeli gadac na GG (jakos nigdy sie nam to jeszcze nie udalo
tongue.gif
) to pewnie wiecej moglbym o Nim napisac.

Efremz - taa to ten sam Efremz, mimo iz dawno go nie bylo (i chyba jeszcze dlugo Go nie bedzie) to rozmawia mi sie z Nim znakomicie, w ET gra sie z Nim bardzo dobrze. Koles jest na poziomie.

Snake - rowny gosc (Świrus przemilcz to
tongue.gif
), jesli mamy mozliwosc to rozmawiamy o praktycznie wszystkim.


pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom