Best User's (2011)

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Konkurs już był, ale dawno (w tym czasie ktoś już mógł komuś podpaść wink.gif ), wiec postanowiłem go wskrzesić.

Zasady są bardzo trudne; wink.gif
--- każdy podaje 5 osób i uzasadnia dlaczego je wybrał
--- napisanie mniej lub więcej osób lub/i nieuzasadnienie wyboru, głos nie będzie liczony

Po upływie 2 tygodni podliczymy wyniki i zobaczymy kogo najbardziej cenicie na Gup

PS; Nagród nie będzie :trollface:

Zasady jasne. Namawiam do aktywnego udziału i uzasadnień nie składających się z kliku wyrazów.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Hm... Wybór ciężki ale oto top 5:

-szkeleton3, ponieważ jest on bardzo aktywny w Zakonie i sam jeden wytrwale tworzy Encyklopedię. Dodatkowo jest Moderatorem Globalnym i musi to wszystko łączyć i radzi sobie świetnie.
-Biafra, ponieważ zrobił szybką karierę, ma łeb na karku i ma talent do pisania. Zaimponował mi tą swoja karierą i tyle.
-Baal Isidro, niedawno dostał Beta, dobrze zarządza Zakonem choć trochę surowszy mógłbym byc ( ale tylko w Zakonie ). Ogólnie można z nim pogadać i jest spoko gościu z niego.
-Arven, ponieważ jest zawsze gotowy do pomocy, dodatkowo ma łeb na karku i wie jak w gildiach zajść wysoko.
-Dragomir niedawno dostał moda, sprawuje się chyba nieźle bo nie dostałem od niego warna.

KONIEC
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
szkelo - bo jest fajny
feo - bo jest fajny
biafra - bo jest fajny
cedric - bo spamuje dużo
tomi - bo jest fajny
ja - bo też jestem (nie)fajny

Po pierwsze, nie bluzgaj, po drugie, nie spamuj :) Jeszcze jeden taki wybryk i warn będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom