beczki

Status
Zamknięty.

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Wiem, że chyba każdy to wie ale dopiero co to odkryłem. Można się chować do beczek! Wystarczy podejść do beczki (otwartej tzn. bez pokrywki) i jej użyć (fajny jest odgłos przy tym). Gdy mi powiecie jak się tu umieszcza screeny to wam umieszczę
wink.gif
.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Niedaleko Diega w starym obozie (Gdy do niego idziesz od północnej bramy po lewo jest beczka, tam można wejść), druga (gdzie to odkryłem) jest w jednym z bocznych korytarzy w starej kopalni (tam jest łomotacz i pare pełzaczy) za takim płotem czy czymś, trzecia jest obok Ashgana też w starej kopalni (stoi pod taką kolumną).
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ja juz o tym wiedzialem ale nie szukalem beczek bo to byla dla mnie strata czasu!!!!!!!!!!!
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
hehe... nie wiedzialem, ale super. fajny pomysl. ciekawe czy jakbysmy uciekali przed jakims stworem albo czlowiekiem i bysmy sie tam do tej beczki schowali to ciekawe czy mozna by bylo nas wtedy zabic. pewnie to taka ochrona przed niebezpieczenstwem
biggrin.gif
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Eh, jak nie wiedzieliście o tym, to mało wiecie o GOTHIC'u...
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
He... Nie wiedziałem o tym. Ale można to chyba wykorzystać jak idziemy do SO po wylaniu nas z niego, żeby wszystkich zlać! :twisted: tylko nie jestem pewien czy ta beczka nas ochroni przed np. kuszą.
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ah daje daje,gdy zabiłem paru ludków w SO tak sie na mnie strażnicy wkurzyli ze atakowali bez ostrzezenia,a gdy bylem schowany w beczce i obok stał strażnik to nic mi nie zrobił,nawet sie nie kapnął,ale gdy wyszłem powiedział (-za to cie zabije!)
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
PIERWSZE SŁYSZE O CHOWANIU SIE W BECZKACH.... Pszeszedłem gothica karzdą drogą i nigdy sie na to nienatknołem!!! Jakich prycisków trzeba urzyć żeby wskoczyć do beczki :?:
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Do dupy te beczki. Chyba nie mają jakiegokolwiek praktycznego zastosowania. Luiczyłem, że chowając ie wnich bedziwe można wyjąć kuszę i strzelać po cichu... ale nie. Chyba twórcy je "dlajaj" umieścili - bo jest ich nadzwyczaj mało.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
To prawda da się chować, i są z tego jakieś korzyści. Szkoda że strażnik nie podejdzie i nie dobije w beczce :evil:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom