Battlefield 2

Status
Zamknięty.

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
No właśnie co sądzicie o tej grze? Zastanawiam sie czy poprosić Mikołaja o tą gierke ale nie wiem czy jest dobra i wystarczająco grywalna
tongue.gif
Będe miał nowego kompa więc wymagania to nie problem, zastanawiam sie tylko czy mnie wciągnie na długo
tongue.gif



Pozdro
cool.gif

Ups... zapomniałem se o dziale "O Grach"
tongue.gif
Sorry i prosze o przeniesienie tego tematu do działu "O Grach"
smile.gif
Proszę też o niewklejanie mi warna
cool.gif
Z góry thx!
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
No ja kupiłem... i żałuje. Jak dla mnie Battlefield 2 jest gorszy od Battlefield 1942.
Myślałem, że to bedzie hicior, to kupiłem... i zmarnowałem kase. Trudno, tak bywa.
Na twoim miejscu Guciu nie kupowałbym tej gry.
A zresztą jak nie masz pewności to poczytaj recenzji w internecie i może one Ci coś podpowiedzą. Mi się gra nie podoba
Zdravim
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Weś... Gra jest porażka. Nie dość, że denna i wogóle to wogóle, żeby sobie w nią pograć to Ci najpierw 3 razy ch*u strzeli. Nie wiem na jakiego grzyba oni chcą, żeby konta zakładać :/ Idiotyczne. Poza tym wkurza mnie to, że na najmniejszej mapie, która i tak jest duża może grać tylko 8 na 8 graczy. Kurde zanim wszystkich załatwisz i przejmiesz wszystkie flagi to szlag cie trafi.

Gra jest poprstu nie warta polecenia, całkiem się różni od BF Vietnam i od tej jeszcze wcześniejszej części. Nuda.
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Ozi!!! Co gadasz??? Gra jest super! Walki w kosmosie, gwardia Vadera (ziomek z astmą), bycie jedajem itd. Gra 100/100. Nigdy bym jej nie uznał za porażkę.
mad.gif


Eee...? Tu chodzi o Battlefield 2, a nie o SW czy jakieś inne takie :| A przy okazji, topic zamykam
tongue.gif


... by Oz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom