Bandyci ?

Status
Zamknięty.

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Mam taki problem, chcę dołączyć do bandytów ale zbytnio się nie orientuje jak wykonać questy, wiem tylko tyle że żona don estebana chce mięsa, a Broggar żarcie od niej ITD, proszę o wskazówki :(
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Po prostu pogadaj ze wszystkimi członkami obozu. Większość z nich da ci jakieś zdanie. Musisz też znaleźć pięć części pewnego złotego miecza, jako prezent dla Dona. Powalcz trochę na arenie, pomóż myśliwym zza obozu, jak również poszukiwaczom.. Trzeba trochę pobiegać.
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
akurat w tym przypadku a'la Duch, bo on robił solucje dla bandytów, ale dzięki za szczere chęci szkeleton3 :)

EDIT:

wiem o co Ci chodziło, ale nie uwzględniłem tego w poprzednio. Pewnie solucja jest po to aby pomagać innym, ale chciałem dodać tylko małą poprawkę co do autora tego tekstu. A co do bandziorów to robisz po prostu wszystko co się da dla każdej osoby, a jak nie chcesz się trudzić to po prostu zrób sam miecz dla dona. Ja polecam jednak trochę naexpić na tych zadaniach i stworach w okolicy. Przyda się w późniejszej fazie gry.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Olej, edytuj posta, a nie double..

Żeby offtopic nie było, wspomnę o solucji.. Ja korzystam z tego dopiero, gdy naprawdę natknę się na poważną zagwozdkę, bo wolę nie psuć sobie zabawy z gry i mieć przyjemność z samodzielnego odkrywania różnych fajnych wątków.. ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom