Bandyci Na Wybrzezu

Status
Zamknięty.

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Otoz wykonuje wsztystkie zadania po koleji bo nie lubie potem do czegos wraca. No i zostalo mi zadanie pozbycia sie bandytow na wybzerzu. W Reddock powiedzieli mi ze oni sa na wybrzezu a w CepeDun ze ukrywaja sie w jakiejs jaskini na wybrzezu biegalem po wybrzezu jasknie znalazlem a w srodku gobliny i 2 smoki oczywsice zginalem :p Gdzie jest ta jaskinia najlepiej jak by ktos dal dobry opis lub screena.
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
Zdaje mi się, że ten temat już był, ale napisze. Jak na wybrzeżu to nie znaczy, że masz łazić od razu po piasku. W tej jaskini co ty jesteś nie znajdziesz Ortegi raczej :blink:. No ale przynajmniej zdobyłeś troche doświadczenia. Tych ogrów co tam są zaciachaj z łuku ja tak zrobiłem :D. Jaskinia ta znajduje się "nad Reddock" czyli idziesz do góry tam gdzie był orkowy patrol i idziesz w lewo w strone Cape Dun. Tam nie daleko znajduje się owa jaskinia. Poszukaj napewno znajdziesz! :)
 

pudzian_slu

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
8
A co do ogrów zabiłem ich z miecza <zguba orków> a poszło aż załatwo wystarczy ciągle naciskać lpm <zwykły atak> a on jest natyle wolny że nawet nie zdąrzy nas ani razu udzerzyć uderzałem tak długo aż docisłem go do ściany i niemiał szans
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom