Bagienne ziele

Status
Zamknięty.

Pezo

New Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
14
Mam takie pytanie czy w gothicu da się wytwarzać mrok północy itp.(to co palą ci ludzie w bractwie) bo ja mam bagienne ziele i nie wiem jak je sie przetwarza.
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
chyba nie można ale nie jestem pewien
chyba raczej jednak nie
biggrin.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
nie...

Chyba raczej na pewno nie... Wpadli na to dopiero w dwójce
tongue.gif
Ale jest takie miejsce w Kolonii gdzie (podobno) wytwarza się ziele - koło NO w skale jest takie pomieszczenie gdzie siedzi takich 3 ziomali i się wkurzają jak im przeszkadzasz
laugh.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Znam, znam, a jakże. Byłem zaciekawiony światełkiem z jaskini przy Nowym Obozie. Zajrzałem i... rzeź na całego:)

Wracając do tematu- nie za bardzo. Zresztą, nie ma nawet Bagiennego Ziela do tworzenia skrętów, więc co tu gadać? Poza tym trzeba by zostać Baalem, a tego osiągnąć się nie da.
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
W GOTHIC nie ma możliwości tworzenia(tylko miecze) dopiero w GOTHIC ll można bawić sie w alchemika itd...
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE Zresztą, nie ma nawet Bagiennego Ziela do tworzenia skrętów, więc co tu gadać?

Jak nie ma bagiennego ziela?? To co zbiera się na bagnach dla Caloma, to jeśli dobrze pamiętam właśnie bagienne ziele!!
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
mozna tylko trzeba se załatwić rozdrabniacz, troche ziela(nie przetworzonego)
i pujść do lab. cor kaloma tam są takie miejsca do robienia (są w rogach)
P.S.
w starej kopalni w którejsi z bocznych szybów jest rozdrabniacz
 

Pezo

New Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
14
QUOTE mozna tylko trzeba se załatwić rozdrabniacz, troche ziela(nie przetworzonego)
i pujść do lab. cor kaloma tam są takie miejsca do robienia (są w rogach)
P.S.
w starej kopalni w którejsi z bocznych szybów jest rozdrabniacz



Ja zacząłem przetwarzać ziele ale nic mi nie powstaje ciągle mam tyle samo ziela
sad.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
jo

Bo gdyby się dało to dawno byś miał - to tylko takie prowizoryczne ubijanie ziela,ale nic z tego nie masz.
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
ale po co skrencać jak komus sie tak bardzo kce to moze isc do tego goscia w bractwie co codziennie daje 3 porcje ziela 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom