Błędy W Tłumaczeniu, Problem Z Gotha

Status
Zamknięty.

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Uwaga !!!

W Geldern od Laresa dostajemy zadanie kradzierzy ze światyni 6 złotych talerzy.
Natomiast fizycznie w grze nazywają się " Złota misa", a w ekwipunku : "stara misa"
i żeby było śmieszniej wyglądają jak kielichy.

a po zabraniu wszystkich 6 szt. nie aktualizuje się zadanie - trzeba najpierw pogadać z Laresem.

i mój problem:
"Wyzwoliłem" Gotha i jak teraz tam wracam to od strażników dostaję wezwanie, ze jestem oskarżony o kradzież i od razu mnie atakuja. Problem w tym, ze jedynym miejscem gdzie mnie złapali na kradzierzy jest miasto pod władaniem Orków.
W żadnym innym miejscu pod kontrolą buntowników mnie nie zaczepiają.

O co Chodzi ???
 

Yakushin

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
9
Miałem tak samo. Jak wyzwalałeś Gothę to zapewne zabierałeś co się dało (jak każdy rozsądny człowiek :p ) Ale buntownicy którzy się tam wprowadzili uważają że to miasto od początku było ich i że to ich okreadłeś.
Mnie zaatakował jeden strażnik, zaciągnąłem go do jaskini gdzie nikogo nie ma, zabiłem, a jak mnie spytali czy coś o tym wim powiedziałem nie i spokój.
Pozdro.
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
nawet nie musisz go zabijac, wystarczy ze wyprowadzisz poza miasto i stluczesz morde, da ci spokij
 

Camelot

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
1
Może rada względem tego :
Uwolniłem Gothe z ożywieńców. Zapłaciłem gościowi z Okary za odbudowanie miasta. Poszedł tam. Orków oczywiście już nie ma, są moi przyjaciele buntownicy, ale reputację mam cały czas 0 /zero/ Tak ma być ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom