Błąd!

Status
Zamknięty.

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Prosze o pomoc!!!Z powodu tego błędu ktorego nie jeden z was zna podczas zapisywania gry zrobil mi sie błąd a nie mam wczesniejszego save-a. Jak by ktos mógł wysłać pod ten e- mail jjendrysek@wp.pl save-a po zdobyciu artefaktu w mora sul i al shedim lub ciut dalej albo ciut wczesniej!!! Prosze o pomoc !


Z góry dzieki .Pozdro :(

Edytuj posty... - szczur
aha i prosze was jak wyslecie na e-mail save to napiszcie tu w poscie!!!

Bede bardzo wdzieczny! :)
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Co za przyjemność z gry nie swoją postacią...

Już jednego warna za cos takiego dostaleś. Chcesz znowu ?? - szczur
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
WEim! to nie taka przyjemnosc co swoją ale zawsze jest ! Znowuod nowa zupełnie od początku postac Robic!!!

Prosze bradzo was przyslijcie saveika
moze bvyc nawet z kodami!!! :(

Dzieki zgóry za save-a Kiszu ale możesz dodać jeszcze gdfzie go wklejic?
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
najgorsze jest to ze nie dziala skopiowalem se go na moje dokumenty gothic3 otworzylem plik i pisalo ze ten plik juz istnieje zamieniłem go i włączam gre i nic dalej tak jak było?
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(KubaaG3 @ 03-12-2006, 15:46) [snapback]129124[/snapback]

najgorsze jest to ze nie dziala skopiowalem se go na moje dokumenty gothic3 otworzylem plik i pisalo ze ten plik juz istnieje zamieniłem go i włączam gre i nic dalej tak jak było?




dowiedz sie z jakiej wersji G3 pochodzi ten sejw ( po jakim patchu )
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Aha czyli to daje różnice ! Bo ja mam orginalną polską wersje gothica 3 bez patcha!!! I musze sie dowiedzieć jaką on ma wersje bo jak ma orginalną wersje gothica 3 z patchem to save mi nie zadziała póki nie zrobie sobie patcha! I jeszcze jedno bo słyszalem ze patch likwiduje mproblemy z saveami i czy jak mialem błąd z tym savem to patch mi go zniszczy i bede mół dalej grac na tym save!? :huh:
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(KubaaG3 @ 04-12-2006, 14:14) [snapback]129181[/snapback]

Aha czyli to daje różnice ! Bo ja mam orginalną polską wersje gothica 3 bez patcha!!! I musze sie dowiedzieć jaką on ma wersje bo jak ma orginalną wersje gothica 3 z patchem to save mi nie zadziała póki nie zrobie sobie patcha! I jeszcze jedno bo słyszalem ze patch likwiduje mproblemy z saveami i czy jak mialem błąd z tym savem to patch mi go zniszczy i bede mół dalej grac na tym save!? :huh:



Po 1 primo patch likwiduje sawe buga a nie błedy w sejwach ( daje to, ze sie nie tworzą nowe błędy, jak masz skopanego sejwa to juz na zawsze )

Po 2 primo
Najpierw spatchuj G3, a dopiero potem wgraj sejwa ( wgranie patcha automatycznie aktualizuje sejwy tylko jesli były zgodne z poprzednią wersją.) Pomimo tego że masz np.: sejwa z 1.09 wgranego do 1.08 to po zainstalowaniu Patcha 1.09 nadal bedzie ci błęda pokazywał.
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Aha! CZy ty masz Gothica z patchem i czy mógłbys mi wysłać swój save i powiedzieć jak go mam uruchomic? Prośba! ziom-bel6@wp.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom