Błąd...

Status
Zamknięty.

Gokuruto

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
17
Witam. Otóż niedawno postanowiłem zagrać ponownie w gothica i po włączeniu gry w monterze (mam oryginalną wersję gry) po prostu są błędu, które bądź co bądź przeszkadzają. Wszystko wygląda jakby nie zostało do końca załadowane. Bądź co bądź wygląda to okropnie. Mam zainstalowanego patcha 1.12 i do tej pory wszystko działało bardzo dobrze. Ktoś jest w stanie pomóc?
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Reinstall gry + Community Patch 1.6.
Nie zaszkodzą też najnowsze stery do karty graficznej.
Możesz też zmniejszyc rozdzielczośc i szczegółwośc.
To standardowe działanie w takich sytuacjach, więc nie wiem czy pomoże :p.


Pozdrawiam.
 

Gokuruto

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
17
http://img296.imageshack.us/img296/5650/gothicbdqb9.jpg
Tak mniej więcej to wygląda. Zrobiłem wszystko oprócz zainstalowania sterowników. Gra po zmienieniu rozdzielczości przez krótki moment wróciła do normy, ale strasznie się zacinała więc uruchomiłem ją ponownie i znów wszystko się napsuło. Nawet ponowna zmiana rozdzielczości nie pomogła.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Zainstalowałeś więc patcha 1.6? No to spróbuj jeszcze te sterowniki, bo przez brak najnowszych czasem nawet patche mają problemy.
Jaki masz sprzęt? Może nie radzi sobie z grą. Gothic 3 różnie reaguje na takie problemy...
 

Gokuruto

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
17
CYTAT(Phantom Lord @ 18-10-2008, 01:09) index.php?act=findpost&pid=199336
Zainstalowałeś więc patcha 1.6? No to spróbuj jeszcze te sterowniki, bo przez brak najnowszych czasem nawet patche mają problemy.
Jaki masz sprzęt? Może nie radzi sobie z grą. Gothic 3 różnie reaguje na takie problemy...

Zainstalowałem. Najnowszy sterownik wgrany i nic. Jak było tak jest. Mam 2 gb ramu, dwurdzeniowy procesor 2.20 i Nivida geforce 8600. Gothic kiedyś chodził mi bardzo dobrze na najwyższych detalach. Dopiero teraz coś się napsuło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom