Błąd Z Wyświetlaniem Avków I Sygnatórek

Status
Zamknięty.
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
No wlasnie zauwazylem, że animowane avki oraz sygnaturki nie chodza.To znaczy animacja zamiast sie wyswietlac pokazuje jedną poczotkowa klatke. Moze to cos u mnie w kompie nie tak ale mi sie nie wydaje. Mam nadzieje ze to nic powaznego
biggrin.gif
i że problem zostanie szybko rozwiązany. Pozdro!!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Na wszelkie błędy powstał odosobniony temat (pragnąłbym zauważyć) ale to nie jest raczej wina forum, tylko coś u ciebie jest nie tak, bo np. u mnie twoja animowana sygnatura działa. No nie wiem, może wszystko do końca się u ciebie nie ładuje dlatego gify nie działczą.
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Ja tez mam problem w wstawieniem avanta wyskakuje mi taki komunikat :

Warning: opendir(/home/hosts/nucode_gothic/forum/html/avatars): failed to open dir: No such file or directory in /home/dealer/main/pkg/nucode/gothic/html/forum/sources/Usercp.php on line 1563

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/dealer/main/pkg/nucode/gothic/html/forum/sources/Usercp.php on line 1565

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/dealer/main/pkg/nucode/gothic/html/forum/sources/Usercp.php on line 1581

Mam nadzieje ze Admin zalatwi ta sprawe jak najszybciej
dry.gif


Pozdro
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom