Będzie Demo

Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Tak to już coś, coś realnego namacalnego. Ciekawe jakie rozwiązania zastosują w Risen zarówno techniczne i fabularne.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dobry pomysł z wypuszczeniem demka. Mnie najbardziej interesuje fabuła gry. Resztę odstawiam na bok. No może nie pogardzę świetną grafiką i płynnością gry. Ciekawe, czy PB się sprawdzi.
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Już sie doczekać nie mogę, napewno sobie w demko popykam i zobacze co PB wymyśli :D
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Nooo....Nareszczie będzie można zobaczyć na własne oczy fragment fabuły :) Ja nawet nie wiem czy mi wogóle demo Risena na mojego kompa pójdzie...Bo risen ma zajebistą grafikę, więc sądząc po mojej marnej karcie graficznej nawet demo mi nie pójdzie.Ale cóż...Pożyjemy zobaczymy, może mi pójdzie.Szkoda że dopiero demo, bo pograłbym sobie w pełną wersję Risena ^^ Mówię pograłbym, a nawet i tak nie zagram nigdy bo mam za slabego kompa.Ale marzyć zawsze można xD
Może przynajmniej to demo mi pójdzie i zobacze czy Risen ma ciekawszą fabułę niż gothic :)
 
E

Electric_Dragon

Guest
Jak podaje portal Risen Info w Niemczech w PC Games ma się ukazać niedługo 8-stronicowa prezentacja na temat gry z dołączoną płytką DVD z nieemitowanymi dotąd materiałami w formie screenów i video.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Kurde ten topic jest już od początku stycznia a ja go wcześniej nie widziałem. No dobra cieszę się że wyjdzie demo, ale kiedy?? Mi ta strona risen.info.pl nie chce wejśc a pamietam zie nawet kiedyś się tam rejestrowałem....
 
E

Electric_Dragon

Guest
Serwis wczytuje się bezproblemowo. Spróbuj z innej przeglądarki.


Demo najprawdopodobniej ukaże się na Role Playing Convention, które odbędzie się na początku kwietnia. Wiemy, że zapowiadany jest tam pokaz gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom