Awaria Podwozia

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Chciałbym wam przedstawić mój zespół. Nazywamy się Awaria Podwozia, gramy coś pomiędzy ska a reggae, warto posłuchać tej muzyki jeżeli poruszacie sie w podobnych klimatach ;) Liczę na trochę odpowiedzi z waszej strony i odrobinę krytyki ;)

www.awariapodwozia.mp3.wp.pl


P.S gram tam na gitarze basowej.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Moim zdaniem gracie świetnie. Muzyka jest lekka i przyjemna. Reggae w takim wydaniu jest Świetne
Naprawdę podoba mi się to co macie do przekazania, a co ważniejsze wokal daje radę.
Na żywo tylko trochę brak wam synchronizacji
Wielki szacun...no tylko ta nazwa....sam nie wiem..jakoś mało chwytliwa :p
Z pewnością parę waszych kawałków znajdzie się na mojej liście.
Btw czemu nie można pobrać wszystkich kawałków ze strony ?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Widząc temat pomyślałem, że yeedowi się podwozie w aucie rozsypało i szuka tu pomocy xD . Ale po zapoznaniu się z treścią trochę się przeraziłem, aczkolwiek pozytywnie.

Przesłuchałem kilka piosenek i w sumie całkiem nieźle, nie czepiam się od strony technicznej jak Wam idzie, ale słuchem laika jest bezbłędnie. Tekstom się nie przysłuchiwałem specjalnie, bo trochę jestem rozkojarzony, ale wokal nie odstraszał jak to czasem bywa, łatwo idzie zrozumieć śpiewany tekst (ciekawe tylko jak jest na żywo ;) ).

Planujecie wydać jakąś płytę ? a może już macie ? jak tak to chętnie bym przesłuchał całej.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
A powiem, że ładne. Nie spodziewałem się, iż taki wokal tak nieirytujący być potrafi. A te trąbki - wymiękam, macie świetne brzmienie, przynajmniej wasze (czasem pewnie podrasowane) nagrania są zacne ;p Miło się słucha, ogółem mówiąc, i nawet uśmiech na facjacie mej wyryliście, co się chwali, ho ho.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
CYTAT
.no tylko ta nazwa....sam nie wiem..jakoś mało chwytliwa tongue.gif


NAzwa ma przekaz, na początku mieliśmy się nazywać "Awaria Podwozia, czyli to co kobieta przechodzi co miesiąc" ;D

CYTAT
Tekstom się nie przysłuchiwałem specjalnie,


Bywają bezsensowne ;)

CYTAT
Na żywo tylko trochę brak wam synchronizacji


Po alkoholu tak bywa ;)

CYTAT
(czasem pewnie podrasowane)


Wokal jest czysty jedynie ma efekt chorus'a, jedynie co mozna powiedzieć ze jest podrasowane to, to że modulowałem mój bass na multiefekcie ;)

CYTAT
Btw czemu nie można pobrać wszystkich kawałków ze strony ?


Bo będziemy wydawać EP'ke za niedługo, jak coś to można u mnie złożyć zamówienia i wytłoczone płyty mogę wysłać ;)



CYTAT
(ciekawe tylko jak jest na żywo wink.gif ).


Wg mnie na żywo jest lepiej ponieważ jest większy kontakt z publiką i nie jest tak sztywno jak na nagraniu. Na scenie dużo improwizujemy ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Nazwa ma przekaz, na początku mieliśmy się nazywać "Awaria Podwozia, czyli to co kobieta przechodzi co miesiąc" ;D



No cóz...najwyraźniej ten przekaz jest niezrozumiały dla mnie...no cóz teraz taka moda na true nazwy...

ładnie na basie operujesz mocum panie....brawo :)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Jestem pod niesamowitym wrażeniem! Naprawdę jak na początki muzyka jest godna podziwu. Trąbka brzmi świetnie, wokal czysty, skala dosyć szeroka (zapewne dlatego, że wokalista grając na trąbce, ma dobrze rozwinięte mięśnie przepony). Nie ma jakiejś chautury... widać, że macie świetny słuch muzyczny i wyobraźnie, bo co innego grać czyjąś muzykę, a tworzyć swoją (coś o tym wiem). Póki co wszystkie kawałki mi się podobają. Tak trzymać! Jak wyjdzie płytka to chętnie kupię :)

pozdro
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
CYTAT
No cóz...najwyraźniej ten przekaz jest niezrozumiały dla mnie...no cóz teraz taka moda na true nazwy...


Nikt nie lubi tego gdy jego kobieta dostaje awarii podwozia w nieodpowiednim momencie ^^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Nikt nie lubi tego gdy jego kobieta dostaje awarii podwozia w nieodpowiednim momencie ^^


Co za skojarzenia xD.....pełen offf
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Muszę przyznać, że Wasze muzyka świetna...
Przesłuchałam jakieś 80% tych utworów w całości i jestem pod wrażeniem. Nie jestem jakimś specem od muzyki, profesjonalnej opinii nie dam, ale jako zwykła słuchaczka oceniam wszystko na maxa. Jak dla mnie wszystko jest dobrze uporządkowane, instrumentalnie świetnie, a o wokalu już nie wspomnę... ;)
Najbardziej spodobała mi się piosenka tytułem "Wielka moc". Fajna i melodyjna. Chciałam sobie ściągnąć, ale tylko do odsłuchu ona jest ;( ;P
Z takim początkiem sukces murowany macie ;)

Pozdrawiam, MadDaria ;D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z mojej strony szacunek za TRZY STRONY MADROŚCi.
Człowiek az rwie się do pskakania
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja również przesłuchałem parę kawałków. Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobała. Macie naprawdę ładne brzmienie a nazwa wymiata xD Amatorami na pewno już nie jesteście. Powodzenia przy wydaniu płyty!
Pozdro :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Powiem tak. JA siedziący w ostanio w mroku i otchłani toola. wyszedłem z tej dziury dzięki awarii. Wasze kawałki mają w sobie sporo pozytwynej energii. Po prostu cudo ;D

Do tego teksty. Niektóre wydaja mi się lekko chybione no ale to moja opinia. Poza tym jest pare takich w któych naprawdę można odnaleźć wiele hm... dobrych? złe slowo. Pozytwnych?eeee tez nie. Prawdziwych i życiowych myśli. Tak to zdecydowanie określa najlepiej.

Od strony technicznej teraz. To hmm... gites jest ;D technika przyzwoita. Na gitarze ofc. charakterystyczne techniki gry pojawiające się przy reggae czy ska
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ale czad... Nie no Blair, jak mówiłeś o zespole, nie myślałem, że to jest aż taka skala. Świetna muzyka, a amatorami Was nazwać nie można. Wiele polskich gwiazdeczek z ostatnich lat może Wam się co najwyżej pokłonić. No dobra, ale dość pochwał, bierzcie się do roboty, żebym mógł się niedługo kumplom pochwalić kogo znam. Gratulacje i pozdrowienia.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Blejr ty wiesz doskonale co ja sądze ;)
Rozpierdalacie ;) Powodzenia!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Kochałbym was jakbyście grali metal na takim samym poziomie ;]
Jest ok. Z racji że kiedyś mi się zdarzało, nawet dalej zdarza ale rzadziej, podoba mi się.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Gdybym nie wiedział, że to amatorski zespół, nigdy bym tak o Was nie powiedział. Na prawdę robicie kawał świetnej muzy, bardzo pozytywnej. Ciekawe teksty, świetna muza, doskonale się zgrywacie. Życzę Wam powodzenia, wielu świetnych kawałków i sukcesów. Mam nadzieję, że kiedyś zawitacie do Stolicy na jakiś koncercik :D
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Hmm... Głos ziomka mi się średnio podoba, ale nie jest źle :)

Fajnie, że gracie. Technicznie rewelacji nie ma (zwłaszcza perkusja), ale można powiedzieć, że to taki gatunek :D Gra na basie to dla mnie obcość, więc się nie wypowiadam :D Za to ta trąbka mnie rozwaliła xD

O, i jeszcze to : xD

Lista przebojów:
Pozycja ogółem: 9850 (9848)

Wtf ?! A, rozumiem, jesteście poza listą :D takie guru listy przebojów dla którego nie ma klasyfikacji :D

Poza tym zajebista geneza nazwy zespołu xD

A jak będziecie grać w Poznaniu to obiecuję, że przyjdę :D tylko dajta znać :D
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Zmiana nazwy kapeli co idzie w parze z nowym brzmieniem:

http://www.facebook.com/#!/pages/Baobab/127426600602762

jak ktoś chce posłuchać.
 
Do góry Bottom