Avatary

Status
Zamknięty.

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Może nazwiecie mnie n00bem, lamerem, spamerem, ciotą, itp itd ale coś mnie skusiło! Chciałem otworzyć ten temat do celów takich jak robienie komuś avka na zamówienie czy też podanie fajnych fajnych linków gdzie są avki.

Ja moge zrobić avka na zamówienie:
programy jakie posiadam: CorelPhoto12, CorelDraw12.
zamówienie: tu na forum albo na pw.
tematyka: koniecznie.
dodatkowe info: gg 3150773 email volvagia@vp.pl.
czas robienia avka: do jednego dnia [albo krócej nawet jedna godzina].

I chciałbym się jescze spytać czy ktoś może nie ma jakiś fajnych linków gdzie są avki byle jakie dawajcie do mnie na pw albo tu.

Jeśli temat nie pasuje proszę modów o skasowanie go[ i nie dawajcie mi odrazu warna]

Pozdro Najemnik.
 

Venar

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
10
Szukałem specjalnie dla ciebie:

http://avatary.bo.pl
http://avatary.toplista.pl
http://avatary.fuks.pl

Myśle że troszkę pomogłem
smile.gif


Pozdro Venar
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A ja chcę tylko wystawić cię na próbę. Chcę animowanego avatara z anime Trinity Blood. Postać: Father Tres. Masz choćby i 2 dni ^^


Swoją drogą, ja sam się zajmuję robieniem avatarów : P W sumie nie tylko, ostatnio coraz częściej mieszam przy grafice : ] Tak jak np. obecny Avek : p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Potrzebuje fajnego Avka z Hellsinga. Arucard w rozmiarach 130/130 napewno mi się spodoba tylko to nie ma być jakiś shit tylko się postaraj zobaczymy co jestes wart
smile.gif
Mam nadzieje, że wyjdzie ci jakiś dobry.
Pozdrawiam
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jeśli naprawde rpbisz avki to zrób mi jakiegoś avka o rozdzielczości 150x150 ma on przedstawiać Kogoś z Muppet schow najlepiej tego co ja mam no i ewentualnei kermit
tongue.gif
Najlepiej żeby było ruchomy ale raczej nie da rady.Mo on być w śmesznej sytuacji.Mam nadzieje że ci wyjdzie porządny.Czekam z niecierpliwością
 

Alamar

New Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
27
a ja chce żebyś mi zrobił avka przedstawiającego Alamara z Heroes III. Wymiary to 130x130. Mam nadzieje że nie spartoczysz avka i wyjdzie dobrze
wink.gif

Pozdrawiam
tongue.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE Może nazwiecie mnie n00bem, lamerem, spamerem, ciotą,

Fajny kawałek. Widze ze dużo chetnych osób widac po avatary a mysłem że poimysł się nie przyjmie. Ja jednak nie skorzystam bo zawsze robie je sobie sam ale postanowiłem Cię sprawdzic. Chce awaara o wielkosci 100x100 najelepiej z jakims wojownikiem (tylko nie jakis schit z czyms z morrowinda albo podobne) i ciemnym napisem czcionką gotycką a jak juz będziesz miał roblem ze zrobieniem avatara z rycerzem to zrób jakis z chinskim smokiem tylko nie taki jak mam teraz podobny i bez podpisu.

Jeżeli to w czyms pomorze to tutaj masz nawet spory zbiór fontów

http://www.barmee.test.gtn.pl/fontoholic/
http://www.digit.pl/czcionki/

Obrazek sam znajdz, zrób bądz wykorzystaj jakąs tapete pomniejsz ją do 100x100 bixeli i daj napis tylko ma byc ładny a nie cos w stylu paintowym. Jak będzie dobry wstawie go sobie na forum
smile.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Chcę cię sprawdzić, mój obecny Avek mi się podoba ale proszę cię żebyś mi zrobił inny z tą samą postacią co jest na moim obecnym czyli ojcem chrzestnym Vitem Corleone (Marlon Brando). Masz czasu ile chcesz a gotowego avka prześlij mi na e-mail.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Dobra zrób mi zaje***tego avatarka Gandalfa lub jakiegoś maga wody z g3 lub w starożytnym pancerzu z rudy (z g1 )
tongue.gif
ja też sam sobie robie lub ściągam więc to próba
tongue.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Ja chciałbym mieć avka krzyżaka(rycerza)z zamkniętym chełmem w kolczudze z taka jak by białą koszulką z czarnym dużym krzyżem(na moim avatarze na forum jest ta koszulka)z jataganem i tarczą trójkątna noszącą herb Ryszarda Lwiego Serca.
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Byłbym wdzięczny gdybyś zrobił mi avka...A na tym avku powinien się znajdować Vader z mieczem świetlnym, ( może być podczas walki ). Najlepiej gdyby av był zrobiony z dołu Vadera ku górze ( chyba wiesz o co mi chodzi ). Jeżeli uda ci się to zmiść tam jeszcze napis. I prześlij mi na e-mail.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Bylbym wdzieczny gdybys mi zrobil avatara
z Xardasem
tongue.gif
najlepiej z jakiegos artworka albo screenu z G2 albo G3
tongue.gif


no i dodaj napisik doctor i to w sumie wszystko
avek takiej wielkosci gdzies jak ten co mam z Yoda
tongue.gif


Bede wdzieczny jak to dla mnie zrobisz...
Pozdro
tongue.gif
 

SonGoten

New Member
Dołączył
11.8.2005
Posty
16
Mi sie moj avatr podoba
smile.gif


PS. Wpiszcie w Google 'grafika'
Avatar jaki chcecie np. gorn
to wpisz: Avatar Gorn
biggrin.gif


Geniusz... I off topic przy okazji ;] Uważaj - ozi
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Mi odpowiada moj avek ale nie do konca chciał bym mieć wilka ktory wyje na tle księżyca w pełni. Nie musi być koniecznie dzien
 

mario_13

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
28
Zrób mi avatar z elficką łuczniczką stojoncej //stojącej na łonce //łące w świetle ksienżyca //księżyca
byłbym wdzienczny //wdzięczny jeśli prześlesz mi go na maila
wink.gif


sam mieszam w corelu więc zobacze co ci wyjdzie
wink.gif


Zamiast w Corelu zamieszaj w słowniku...
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Sorry że nie robiłem avków ale przesiadywałem na g net ale jest nudne dużo kłutni i siedzi tam taki menel co jest adminem zwie się markłos. Ci co chcą dalej avki to proszę by mi dali jakieś grafiki do obróbki. Co wy myślicie że ja kim jestem że będe wam szukał jedengo grafika na jeden avatar jeden dzień to się mylicie.

Pozdro_ Ci co chcą niech piszą. Postaram się zrobić jakieś avki jakimś osobom. Zgłoszenia na pw tutaj proszę nie pisac. Avki będe dodwawane poprzez odytowanie posta. :] zapraszam.

EDIT BY JA:
Aha i jescze jedno! nie przejmuje czegos takiego ze to proba chcesz avka to go dostaniesz a po *** mam robic jesli ty go nie dasz? jest w tym sens?
 

pablo.

New Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
28
Zrób mi avka z łowcą smoków z g2 i niech będzie miał napis Pablo jak będzie gotowy prześlij na e-maila Pawel_546@interia.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom