Autorytety

Status
Zamknięty.

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Siemka
smile.gif
Wiem, że to głupie, ale moim autorytetem nie jest nikt specjalny. Jest nim po prostu pani, u której wynajmowaliśmy z rodziną pokój, gdy byliśmy w górach. Wydaje się takie głupie i zwyczajne, ale podziwiam tę kobietę. Ma bardzo cięzką sytuację tzn. jej syn jest bardzo cięzko chory, mąż bezrobotny i chory, matka ma raka, jej ojciec także chory a jej siostra jest zdrowa i młoda i nie chce jej w niczym pomóc < bo pani musi jeździć z rodzicami po jakieś 100 km na tydzień na chemie czy coś> Jednakże chodzi mi to, że ta pani mimo, że ma ciężkie życie nie poddaje się. Jest bardzo pokorna, cieszy się z tego co ma i woli zabrać sobie, żeby drugiemu było lepiej.Była dla nas bardzo miła, robiła nam ciasta i zbierała owoce z ogródka- a nie był to jej obowiązek. No i to koniec
smile.gif
Pozdro
biggrin.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja nie mam autorytetu tak szczerze powiedziwszy, mógłby nim być Jan Paweł II, ale no sam nie wiem :/
I tak właśnie nie mam autorytetu, ponieważ moim zdaniem nikt mi nie pasuje jako autorytet, nie zrobił tego co ja mógłnym podziwiać.
tongue.gif

A a jeśli już to mógłby być to Pele, ponieważ jego chciałbym naśladować (grać takjak on
tongue.gif
).

Pozdrawiam w ostatnim dniu roku
wink.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Moim autorytetem jest Jan Paweł II choć czasem robie wiele rzeczy sprzecznych z jego zasługami, baaardzo często ale sie staram. Drugim autorytetem są moi rodzicie, nie poddają się, nawet w najgorszych chwilach. Jednakże czasem niemam żadnego, może tak mi się wydaję.
Narq.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom