Ataki Orków...

Status
Zamknięty.

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Czy jak uwolnie Ardee, Cape Dun, Montere i Gothe to czy orkowie potem będą mnie atakować (tak sami z siebie, albo jak pójde do przywódców)?
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Mnie nie atakowali. Jak wyzwolisz jeszcze jedno miasto to Cię zaczną bic.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Ale nie będą mnie bić przywódcy? Bo po wyzwoleniu Ardei i Cape Dun, w Monterze jak doszedłem do wodza to mówił, że mi nie ufa (ale mnie nie atakuje, może to dlatego, że w Cape Dun zabiłem przywódce i mówil, że będą mieli na mnie oko, a dopiero potem zacząłem rewolucje), tak jest u każdego czy tylko u mnie?


@DOWN: To po co piszesz, jak nie wiesz?
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
W ogole zaden ork w Myrtanie nie bedzie Cie bil. No chyba ze go zaatakujesz ;) Orkowi przywodcy beda cie bic jesli wyzwolisz za duzo miast. Varek (przywodca Montery) powiedzial Ci ze jest wobec ciebie nie ufny, to jest normalna reakcja kazdego wodza po wyzwoleniu miasta. Jednak jesli przesadzisz, w koncu ktorys z wodzow nie wytrzyma i powie "Dosc tego, nie bede juz dluzej ryzykowal" (lub cos w tym stylu) i zacznie cie bic. Wyzwalanie miast radze zostawic sobie na pozniej, gdy juz wykonasz wszystkie questy w kazdym miescie. Wtedy nie stracisz przynajmniej expa.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
No ale po wyzwoleniu ilu miast tak sie dzieje? 2? 3? 4?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom