Artefakty

Status
Zamknięty.

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
jak myśłicie jakie artefakty mogły by się znaleźć w gothic 4 napiszcie jakie artefakty mogły by być w gothic 4
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Z artefaktów z tego co mi pierwsze się nasuwa na myśl, to jakaś broń ^_^
G1 - Uriziel
G2 - brak (chyba)
G2 NK - Szpon Beliara
G3 - broń Zubena i Rhobara (zapomniałem nazw :))

W czwórce jeżeli będą jakieś artefakty to też będzie to raczej broń, ale nie zapominajmy, że w pierwszej części sagi mieliśmy jeszcze do zdobycia zbroję.

Wszystko się okaże za kilka miesięcy, a może nawet dopiero za rok...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
Wszystko się okaże za kilka miesięcy, a może nawet dopiero za rok...


Oby jak najpóźniej. Kolejnego zabugowanego Gothica nie wytrzymam.

Co do artefaktów to pewnie znowu będzie to jakaś broń. Jednak mam nadzieje, że może będzie to łuk lub coś innego nie tylko miecz. Zbroja też by się przydała.

Mogliby zrobić takie zadania, że dowiadujemy się z legendy o jakimś artefakcie i zaczynamy go szukać. To było by coś i wpasowałoby się w fabułę.

Pozdro.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Może pojawią się artefakty Adanosa... Wkońcu akcja dzieje się przed ich zniszczeniem czy tam co wybraliście:p
Jest pewniee duża sznasa na miecz oraz zbroję Urziela:p

Pozdrawiam ;)
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
przydały by sie jescze jakies artefakty które możno połączyc z bronią np artefakt lodu i połączyc z miczem który później po uderzeniu wroga zamraża go :lol: :D :D :D :D :D :lol: :lol:
[/quote]
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
TO jest Gothic, a nie inna gra cRPG. Mam nadzieje, że nie będzie jak mówisz. W Gothicu nigdy nie było czegoś takiego jak ulepszanie broni żywiołami i mam nadzieje, że nie będzie i teraz. Gothic zawsze był inny niż reszta wiec po co psuć coś co wypaliło?

Pozdro.
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
moze masz racje ale to nowa firma i z pewnoscią cos będzie dodatkowo niz w reszcie gothicuwmoze nie będzie tego co napisałem ale wydaje mi sie że będzie co nowego.


[/quote]
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
CYTAT(Bubda @ 20-12-2007, 23:42) [snapback]162967[/snapback]
Może pojawią się artefakty Adanosa... Wkońcu akcja dzieje się przed ich zniszczeniem czy tam co wybraliście:p
Jest pewniee duża sznasa na miecz oraz zbroję Urziela:p

Pozdrawiam ;)


Co do artefaktów bogów to jest to raczej mało prawdopodobne.
Ale co do Uriziela, to nie jest to takie pewne ;)
Przecież moglibyśmy być jego pierwszymi właścicielami.
(była mowa o pierwszym właścicielu w G1 chyba...)
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
może w 4 będzie jeszcze większy zestaw starożytnej zbroi że będzie hełm jescze tarcza i jakis czar i moze starozytny łuk i uriziel oczywiscie :)
[/quote]
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Myślę że w Gothicu 4 na pewno będzie Gniew Innosa no i może trafi się jakiś artefakt Adanosa. Fajnie byłoby też powalczyć Szponem Beliara. Mogliby też dodać rzeczy z zestawu i pochować je w całym świecie Gothica 4.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
CYTAT(Dark Shadows @ 21-12-2007, 15:02) index.php?act=findpost&pid=163030
W Gothicu nigdy nie było czegoś takiego jak ulepszanie broni żywiołami


Jak to nie ? A ognisty miecz:p ? Uriziel mógłby być ;] Hmm.... może faktycznie artefakty adanosa ;d
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT
W Gothicu nigdy nie było czegoś takiego jak ulepszanie broni żywiołami
No i był jeszcze lodowy miecz (nie wiem, czy tak się nazywał)... I jeszcze księżycowe ostrze, z którego dymek leciał, tak samo jak ze Szponu Beliara. Może nie były ulepszane żywiołami, ale na pewno miały w sobie coś z żywiołów.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Chciałbym by były artefakty które maja wielki wpływ na gre i są potężne w poszczególnych dziedzinach,oaz są niezbędne do przejścia gry
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie powiem, że jakieś pojedyncze artefakty takie jak zbroja czy miecz wspomagana jakimiś dodatkowymi mocami nie byłaby fajna i nie umiliłaby rozgrywki. Wiadomo całe komplety i jakieś premie to nie. Zdecydowanie nie pasuje do Gothica. Pojedyncze, jak najbardziej w szczególności, że już się takie pojawiły. Choć wolałbym inny sposób dostawania tych artefaktów. Nie z misji tylko w wyniku długich poszukiwań po jakiś trudnych kompleksach podziemi i po pokonaniu prawdziwego ciężkiego przeciwnika.
Podsumowując artefakty przydałyby się. Z tym, że nie za dużo i nie za łatwe do zdobycia.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Sam nie ukrywam, iż chciałbym w następnej części gry Gothic zobaczyć jakieś artefakty. Co jak co, ale do tej pory mieliśmy z nimi do czynienia. Nie były to tylko zbroje czy miecze. W g1 - Uriziel i magiczna zbroja. W G2 - oko Innosa. W NK Szpon Beliara. A w G3 korona, amulety itp. Bo przecież to też są artefakty. Jednak nie chciałbym, żeby można je zdobyć bez trudu. Dla mnie lepiej by było zdobyć je po wykonaniu większego zadania, pokonaniu potężnego przeciwnika itp. Jest mi obojętnie czy to będzie pierścień, amulet, zbroja czy też miecz. Jednak jeżeli miało by to być jakieś badziewie, które ledwo nas ulepsza, to jestem na nie. Oto moja opinia..
 

domin5892

New Member
Dołączył
6.8.2008
Posty
8
owszem była mowa o pierwszym właścicielu ale xardas mówił że to było przed latami dawno temu a nasz bohater by wspomniał o tym co nie? ja zresztą bym wołał coś na podobe dwójki gothica czyli coś takiego że musisz odnaleźć jakąś tajemną komnate w której coś jest:)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
W G1 Xardek mówił że zbroja oraz Uriziel należały wcześniej do jakiegoś wielkiego królewskiego generała,który walczył w wojnie z orkami( i chyba to oni go zabili) w każdym bądź razie orkowie bardzo bali się Uriziela bo to była bardzo potężna broń i po śmierci generała,ukryli go i strzegli bo wiedzieli że tylko ta potężna broń może im zagrozić.

Co do artefaktów w G4 to oczywiście chciałbym jakiś szerszy asortyment,np.Zbroja Innosa i Beliara,jakiś kosmo miecz i topór,może jeszcze jakiś łuk czy kusza,no i amulety.Ale najbardziej zależałoby mi na zbrojach i mieczach/toporach.Co do tych z poprzednich części to zbroja została zniszczona,co do uriziela to nie wiem,ale możliwe że pojawi się w G4 bo ma też się pojawić amulet śniącego.Szpon beliara,też może się pojawić ale raczej coś mi mówi że go nie będzie,był zabardzo dociśnięty do gry na siłę i nie był jakąś rewelacyjną bronią.A najbardziej ciekawi mnie Oko Innosa bo przecież w G3 nie było o nim wzmianki,a Bezi miał je przy sobie gdy opuszczał Idorath.Co do artefaktów Addanosa to myślę że mogą się pojawić,może będziemy musieli skompletować ekwipunek wszystkich 3 bóstw aby potem w nim stanąć do walki??To się okaże,wiele odpowiedzi przyniesie G3FG:p
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Osobiscie chcialbym aby znalazly sie jakies starozytne artefakty. Jakas wspaniała zbroja nalezaca do jakiegos przywodcy. Jakies ciekawe miecze oraz helmy dawnych herosow. Wogole wiecej wszystkiego!!! Amulety,pierścienie i wiele innych. Fajnie by bylo znowu pouzywac Oka Innosa lub Szponu Beliara. Ale raczej mozemy o tym zapomniec.
 

pole

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
26
cos czego mi w g3 brakowalo to jakies specjalne bronie,cos jak uriziel z g1 i szpon beliara z g2nk. cgcialbym zeby w trojce byly jakies pradawne zbroje i miecze ktore strasznie ciezko zdobyc. to byloby super. a nie jak w trojce mnostwo takiego samego zelastwa. chcialbym cos niepowtarzalnego co czyniloby mnie poteznym.

Nie odkopujemy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom