Artefakty Adanosa

Status
Zamknięty.

Psychol

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
8
Witam!!
Mam pytanie,bardzo duzo czasu szukalem xardasa i nareszcie go znalazlem ,ale nie wiem gdzie teraz musze znalezc artefakty adanosa tak zlecil mi xardas albo byc moze trzeba zrobic cos innego prosze o odpowiedz
Pozrdawiam!
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
artefakty Adanosa znajduja sie na pustyni w Varancie a dokładniej w światyni Al Shedim i w Mora Sul dwa nastepne są w Myrtanie jeden miał ten potwór którego zabilismy w miescie Gotha a drugi jest w Trelis no i ostatni jest Nordmarze ale aby go zdobyc musisz zdobyć mape grobowców która dostaniesz w klanie ognia i tam w którymś z tych grobowców jest ostatni artefakt
 

Psychol

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
8
Dzieki wielkie :) ale mam jeszcze jedno pytanko:pSłyszalem ze w tym gothicu mozna zostac nie tylko magiem wody ciemnosci i ognia ale tez magiem powietrza:) moge wiedziec jak nim zostac?:p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie można zostać magiem powietrza ani ziemi. To tylko plotki, które nie zostały zrealizowane w końcowej grze.

Pozdrawiam.

Sorry za krótki post.
 

baleron

New Member
Dołączył
21.11.2006
Posty
5
Mam takie pytanie a mianowicie gdzie sa artefakty Adanosa???????????????????
 

senio

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
2
zamieściłem tu mapkę mam nadzieję że się przyda
artefsa7.jpg
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Artefakty Adannosa to starożytne relikwie, które dają właścicielowi bardzo potężną moc. Niestety artefakty są trudne do zdobycia i trzeba się bardzo napracować, aby posiąść ich magiczną moc. Xardas zleca nam znalezienie artefaktów, po rozmowie z nim wyruszamy do geldern tam zaczynamy poszukiwania artefaktów.

Pierścień Adanosa - Gorn otrzymał amulet "nieśmiertelności" i dzięki temu miał zabić demona w Gotha, niestety nie udało mu się. Wraz z nim idziemy oczyścić zamek i w ciele demona znajdziemy Pierścień Adanosa, kolejny artefakt.

Amulet Adanosa - Po odbiciu miasta trelis, musimy przeszukać zwłoki dowódcy miasta, który nosi imię Vaka. W jego zwłokach znajdziemy pierwszy artefakt, jakim jest amulet.

Korona - znajduje się w świątyni na południe od Mora Sul.

Szata Adanosa - znajduje się na pustyni w centrum kompleksu, analogicznie do Mora sul. Zabijamy wrogów i jesteśmy w posiadaniu szaty adanosa.

Pierścień - w grobowcu Akashy znajduje się ostatni artefakt, którym jest pierścień magi.

Gdy uzbierasz wojowniku wszystkie artefakty musisz podjąć życiową decyzje. To czy świat będzie spokojny, czy pogrąży się w totalnym chaosie zależy, juz tylko od Ciebie wybrańcze!


Którego nie wiesz?
 

AdasioGrumm

New Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
2
CYTAT(Sasuke Uczicha @ 17-11-2007, 20:11) [snapback]158816[/snapback]
Nie moge znaleść ostatniego artefaktu Adanosa pomocy prosze :( :) B) :huh: :p :rolleyes: :D

gdzie jest ten grobowiec ashota czy jakoś
tam
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Zapewne chodzi o grobowiec Akashy. Jest on w Nordmarze, konkretnie w jego północno-wschodniej części, bardzo północnej. Wejścia do niego strzeże obóz pełen orków. Możliwe że wcześniej będziesz musiał sprawdzić w bibliotece w klasztorze (płn. zach. Nordmar), na samej jej dole, przeczytać księgę.
Wracając do grobowca, pierścień będzie miał umarlak o imieniu Akasha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom