Arminas

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Nowa galeria bo stara jakoś mnie odrzuca - brzydkie prace i w ogóle. Jak się uda to może pomogę wam z sygnaturkami, czas mam, zobaczy się jak z umiejętnościami i chęciami :). Muszę się trochę podszkolić bo się zapuściłem, a to chyba najgorsze co może grafika spotkać.

Więc zaczynamy,

Grafika 2D

1 praca - Strona West Point Cup 2010, jak tylko będzie w sieci rzucę adres :)

2 praca - tapeta Godsmacka, wykorzystałem obrazek z logiem zespołu. Ogólnie tapetka miała być prosta i przejrzysta. :)

3 praca - sygnatura Skeleton'a - przyznam że najlepsza to nie jest moja praca

Filmy

Workshop

P.S. Zauważyłem że trochę nowych użytkowników jest więc, jako że mnie dosyć długo przy was nie było, przedstawię się. W skrócie, jestem Arminas, grafiką zajmuję się już... hmm... z 3 lata? z przerwami oczywiście. Chodziłem na zajęcia dotyczące grafiki 3D, a w photoshopie jestem samoukiem. Oczywiście korzystałem z tutoriali, ale zbytnio nie jestem od nich uzależniony. Nie raz siedziałem nad pracą 2 godziny, spojrzałem na nią i bez skrupułów skasowałem. Prawdopodobnie gdybym zostawił na później to by coś ciekawego wyszło. A na forum wydaje mi się że jestem (byłem ?) rozpoznawalną postacią. Wiele razy robiłem sygnaturki na zamówienie, nieraz Kac dawał mi jakieś specjalne zadanie :p.
 
Do góry Bottom