[Arcania]

Status
Zamknięty.
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
oki dostałem list od ruziu wrzystko będzie juz spoko (chociaż wiele osób straciło swoje konta przez bład Króla) a na start mamy 3000 złota i nie wiadomo ile energii aby nadrobic straty

Oki zgadam się na propozycje Dragomira i jakby co to ja moge zbierać kasy na klan iprosze o kilka rzeczy:
-po przesłaniu kasy pisać ile a ja to wrzystko będe zapisywał wpis w dzienniku oraz listy jako dowód na wpłatę...
-musimy znaleść nazwę dla klanu (ale taką która będzie miała klimat Gothicowy)
-forsę na forum trzymam w Banku a swoja przy sobie (więc trochę ryzykuje)
-forse przyjmuje w kwotach pełnych (10,100,1000) ale dopiero od kwoty 10,000 (nie będe zbierał drobniaków)

Tutaj będe podawał naszą całkowitą ilość forsy i będę ja odświeżał

110,000 złota mamy... pozostało jeszcze 890,000

Forse jak narazie dali : Feronthar,Dragomir
 
E

Electric_Dragon

Guest
ok to ja też dorzucę trochę kasy Paulus podaj mi swoje ID
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
FU** i znowu Arcani poszło sie je*** coś nie tak z tą grą a Tobie Electric_Dragon podam IP jak tylko gra znowu ruszy....
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja pier.... : Strona chwilowo nie czynna. Zapraszamy wkrotce. :| oni se dosłownie jaja robią!! będzie tak jak z thielem!! też sie w pewnym momęcie utnie i już nie wruci!!
 
E

Electric_Dragon

Guest
dowiedziałem się że Arcania zmienia serwer na lepszy? więc niedługo( aole nie wiem kiedy ) będzie golić. Kopia zapasowa podobno jest więc myślę że nie będzie resetu kont. Ma zostać dodanych sieden nowych ras dokładniej nie wiem jakich ale napewno urozmaici grę.

edit: serwer został już zmieniony ale adres nadal pozostaje tajemnicą. Ruziu coś tam jeszcze dodaje. Podobno Arcania ma zacząć działać już dzisiaj wieczorem
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ej, nie wiecie co z tą grą?? jaki jest nowy adres? jak ktoścoś wie niech tu napisze.... coś długo trwają te naprawy
 
E

Electric_Dragon

Guest
zapraszam na oficjalne forum Arcanii: http://arcani.provir.net/forum.
Zarejestrujcie się.Ostatni news zamieszczony przez admina tamtego forum na temat postę pu prac:

"Narazie jeszcze grać nie można. Jest już adres strony ale wyrzucony jest plik do rejestracji. jest tak dlatego że gra jeszcze nie jest dokończona a jest pare fajnych dodatków. Cierpliwość napewno sie opłaci. Powiadomie was gdy gra bedzie już dzialac.Narazie gadajcie an forum:)"
Uzi www.arcani.provir.net - strna główna Arcanii
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
OKa gra już działa rejestracja pod tym adresem:
http://www.arcani.provir.net/register.php

Ludzie królestwo wruciło ugoszcze powitam każdego krasnoluda którego zobacze i poznam z gothic.g4ce

Oka jestem krasnoludzkim kowalem z immunitetem.
Piszcie jak sie nazywacie KRÓLESTWO WRÓCIŁO.

Jam Feomthar pomoge każdemu forumowiczowi pod warunkiem przedstawienia sie i udowodnienia żeś z Myrthany
tongue.gif
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
HEHE HE:

Przyczyna wyłączenia gry:
(i tyle)


to mi sie podoba, gra ledwo rusza po tylu przerwach i już nie chodzi. to jest boskie!!
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Oka ludzie zamknijcie temat ponieważ Arcani stało sie cześcią kraju Gild Wars (temat blisko) i żeby sie zarejestrwować nalezy wejsć na gild wars
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom