Arcania - Upadek Setariff W Sprzedaży ?

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
http://gothic.org.pl/component/content/article/35-slider/1281-arcania-fall-of-setariff-w-sprzeda%C5%BCy

Jak podaje serwis World of Gothic, ArcaniA - Fall of Setariff jest dostępne w sprzedaży w niemieckim sklepie Amazon.de w cenie 19,99 €. Produkt pojawić się ma w sprzedaży 25 października, czyli za około miesiąc. Dodatkowo sugerując się wypowiedziami Megalomaniac'a na niemieckojęzycznej części forum WoG można domniemywać, że faktycznie Nordic Games GmbH planuje wydać ten dodatek, przynajmniej tylko w niemieckiej wersji językowej. Bądźcie z nami na bieżąco, gdyż na pewno poinformujemy Was czy rzeczywiście jest coś na rzeczy.

Heh, a jednak próbują ciągnąć dalej markę Arcanii, chociaż jeszcze nie widziałem oficjalnego potwierdzenia sprzedaży dodatku.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
ciągnąć nie ciągnąć, produkt gotowy do sprzedaży, to aż żal by nie wypuścić. Inna sprawa, że jak dotąd zerowa kampania reklamowa, oraz prawdopodobnie zawieszone rozmowy co do wydań w innych krajach. Niemniej jednak, myślę, że jeżeli US wyjdzie w Niemczech, to prędzej czy później pojawi się w wersji pl.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na pewno pojawi się na Steamie w wersji elektronicznej. Na pewno jakiś tam procent nabywców znajdzie, ale ciekawi mnie czy będą próbowali ciągnąc dalej nową markę.
 

MasterGulik

New Member
Dołączył
26.2.2011
Posty
1
Ja sie ciesze. ArcaniA jako gra akcji mi sie podobała. Wiadomo, żal ze nie była bardzie RPGowa albo inaczej "Gothickowa" ale i tak była ciekawa i wciagająca, a takie nagłe i nic niewyjaśniające zakończenie bardzo wzmogło moj głód na kolejną czesc. Mam nadzieje ze ArcaniA jako marka bedzie kontynuowana.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Według mnie grę wydają, ponieważ jest ona ukończona i głupotą było by to zmarnować. Co do kontynuacji Arcani, pewnie będzie to zależało od sprzedaży dodatku.
 

lechita

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
5
Skoro Szwedzi obiecali , to na pewno ją wydadzą . Bardzo ciekawi mnie te zapowiedziane liczne poprawki wprowadzone do gry :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Kupię z ciekawości dla tego jak fabularnie dalej potoczy się cała historia :)
 
Do góry Bottom