Arcania Spolszczenie

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie nie ma spolszczenia do Dema Arcanii.
...albo uczyć się angielskiego, albo czekać na pełną polską wersję.
 

kamil_5552

New Member
Dołączył
11.10.2010
Posty
1
a czy istnieje zangielszczenie pełnej wersji gry bo znalazłem juz wersje rosyjska i niemiecka

Znalazłeś? Nie promujemy/wspieramy piractwa, więc jeśli gra została ściągnięta, nikt ci nie pomoże.
 

AL_MAGGOT

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
2
Ale wogole sie zapowiada ze bedzie spolszczenie? Bo kupilem Arcanie w anglii i jak narazie to nie znalazlem zadnego spolszczenia a jednak z tego co pamietam Gothic byl przykladem gry gdzie fajnie sie gralo po polsku ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ale wogole sie zapowiada ze bedzie spolszczenie? Bo kupilem Arcanie w anglii i jak narazie to nie znalazlem zadnego spolszczenia a jednak z tego co pamietam Gothic byl przykladem gry gdzie fajnie sie gralo po polsku ;)

Nie. Wątpię by się pojawiło. Zamiast się spieszyć trzeba było poczekać i kupić polska wersję.
Posiadanie angielskiej powinno zmotywować do nauki ANGIELSKIEGO :p
 

AL_MAGGOT

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
2
Problemow z angielskim nie mam, tak ze sobie schowaj w kieszen taki komentarz. A czemu wolalbym gre po polsku? Bo nadal wole polski od angielskiego.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Problemow z angielskim nie mam, tak ze sobie schowaj w kieszen taki komentarz. A czemu wolalbym gre po polsku? Bo nadal wole polski od angielskiego.

To nie było złośliwe mój drogi. Na razie nie zanosi się na spolszczenie, więc będziesz zmuszony grac po angielsku
 

Gothic253

New Member
Dołączył
23.9.2009
Posty
5
Spolszczenie będzie na pewno po tym jak arcania po polsku wypłunie w sieć.
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Spolszczenie będzie po ukazaniu się polskiej wersji, ważyć będzie ok 700 mega, ale to dane z nieoficjalnego źródła.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Na chwilę obecną NIE ISTNIEJE ŻADNE SPOLSZCZENIE DO GRY ARCANIA: GOTHIC 4 !!!

Temat zamykam, jak będą jakieś nowe informacje odnośnie polonizacji, zostanie otwarty.

Dziękuję, dobranoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom