Arcania Problem Z "aktywacja"

Status
Zamknięty.

Dyga

New Member
Dołączył
1.12.2009
Posty
2
Witam . 
Mam pytanie : Ściągnąłem Gothic 4 Arcania PL ze strony : http://darkwarez.pl/forum/gry/2611624-arcania-gothic-4-arcania-a-gothic-tale-2010-17.html   ... Bez problemu została zainstalowana lecz gdy wchodzę wyskakuje mi komunikat aby podać KOD / SERIE / CD-KAY jak by na to patrzeć na dole mam okno na wpisanie kodu a pod spodem kod proponowany , żaden z tych nie działa i wchodzi mi aby aktywacje zrobić ręcznie i muszę podać SERIE i Aktywacje...  ( ŻADEN Z KODÓW NIE DZIAŁA)
Prawdopodobnie pomaga w tym patch 1.2 ... lecz NIGDZIE go nie ma :(
  Prośba napaliłem się i prosił bym o Link do pobrania tego patcha lub jakiś inny sposób do Aktywowania GRY. 
 
                      Z góry dziękuję :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Przykro mi, ale w aktywacji pirackich wersji nie pomagamy. Jeśli się aż tak napaliłeś, kup grę :)
 

Dyga

New Member
Dołączył
1.12.2009
Posty
2
Barneyek napisał:
Przykro mi, ale w aktywacji pirackich wersji nie pomagamy. Jeśli się aż tak napaliłeś, kup grę :)
Te same problemu są z Oryginalna wersją tej gry :] Dużo postów jest na internecie gdzie ludzie kupioną oryginalną grenie mogą aktywować .
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Dużo ale nie wszyscy u Ciebie może wszystko pójść bezproblemowo. Dodatkowo grę możesz kupić w śmiesznych cenach np. na allegro.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gościu jesteś naprawdę dobry. Klucz aktywacyjny to właśnie jest to co KUPUJESZ. Grę możesz mieć skądkolwiek, kupujesz teraz klucz aktywacyjny i właśnie dlatego Ci nic nie działa - bo masz pirata. A jak pirat to podziękujemy tematowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom