Arcania.exe

Status
Zamknięty.

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
Kupiłem orginał gothica bo jestem jego wielkim fanem. Gra zainstalowala sie bez przeszkod lecz gdy chce ja uruchomic wystepuje mi raport bledow ,,wystąpił problem z aplikacją Arcania.exe i zostanie ona zamknięta" nie wiem co mam robic probowalem juz chyba wszystkiego. Prosze pomozcie bardzo chcialbym w koncu zagrac w G4
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Podaj konfiguracje komputera i jaki masz system operacyjny.
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
Windows xp sp2
radeon x1950
2gb ram
intel core quad 2.4 gh

wczesniej instalowalem na viscie i chodzila do pewnego momentu, mianowicie moglem chodzic w snie starego bezimiennego ale przy pierwszym oknie wczytywania tez wyskakiwal blad. Wiec sformatowalem ale teraz nawet sie nie wlaczy

pomozcie ladnie prosze bo juz nie wiem co mam zrobic, wydalem troche sianka na ta gierke i chcialbym w nia pograc. HELP

nie pisze sie posta pod postem - szkeleton

dobra. sorki nie wiedzialem

nie odpowiada się na to...i czyta się regulamin - szkeleton

szkeleton chcesz pomoc czy niebardzo bo narazie to tracimy tylko czas.Ladnie prosze o pomoc ale jak nie chcesz to napisz.
Umie ktos mi pomoc?????

warn - 6 post pod rząd
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Skontaktuj się z pomocą techniczną CDProjektu, powiedz też ile ci ta gierka zajmuje? Możliwe, że się nie zainstalowało do końca.
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
biererze mi 7,36 gb miejsca na dysku. Wydaje mi sie ze troche za malo ale dlaczego tak jest skoro mam orginal i instalacja przebiega do konca?!
Dobra, gra sie odpalila i juz myslalem ze bedzie wszystko ok lecz niestety menu w grze jest rozmazane jakby cos z grafika bylo nie tak. Gre odpalilem normalnie i jak juz mialem chodzic postacia komp mi sie zresetowal sam. Jak ktos wie o co chodzi to prosze go o pomoc poniewaz teraz bezkitu nie wiem co jest przyczyna. H E L P
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Masz za słabą kartę grafiki porównywalną do GF 8600...minimal to 8800. Tak więc może ci kaszanić. Pierwsze co zrób to zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. Nikt ci nie zagwarantuje, że będzie gut. Jak się kupuje grę najpierw sprawdza się wymagania minimalne,
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
na viscie gralem na maks detalach i nie przeciela mi sie ani razu i grafika byla bajka, wiec napewno karta jest ok.Zreszta na tej karcie przeszedlem gta4 risena i wszystkie najnowsze gry, tu chodzi o cos innego ale mozesz miec racje ze musialbym zaktualizowac sterowniki tylko nie moge znalezc nic nowego
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
na viscie gralem na maks detalach

A babka grała na kobzie i jej nie zacinało


To, że chodziło ci na pierdyliardzie innych gier nie musi oznaczać, że na Arcanii będzie ci działać... Piszesz jakby wszystkie gry były robione na tej samej bazie... a to bzdury.
Na dodatek Ati lubi robić babole z teksturami.

Tu masz stery pod XP 32bity
http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13&lang=English
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
no na viscie gralem na maks detalach do pierwszego okna wczytywania podejzewam ze przez system mi sie cos pier... bo mam P. no i sterowniki od karty ale to juz zalatwione dzieki za stery
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Hm..zainstaluj i daj znać czy coś się zmieniło. Jak nie będziemy radzić dalej.
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
thx za stery pomogly BARDZO. Teraz gra sie uruchamia i plynnie chodzi lecz do tego mometu co na viscie. Gdy zakaczam misje z snem beziminnego to wczytuje sie , dalsza gra ale niestety slysze tylko rozmowe nowego bohatera z jakas kobieta ale ich nie widze ekran jest czarny. Wiecie moze o co chodzi?!
POMOCY PLISS
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Chodzi właśnie o to ,że twoja grafika nie daje rady ;D tyle mogę ci poradzić.

Na to rady nie ma. Ja nie bardzo wiem jak ci pomóc.

Zmniejsz szczegóły w grze. Wejdź w panel Ati i wyłącz ręcznie postprocesing
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
mam pytanie skad sciagnac najnowsze stery realteka. Przeczytalem na forum ze ktos mial ten sam problem i to podzialalo!! Pomoze ktos?!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
zacytuj co napisał.


Realtek to stery od karta dźwiękowej.

w tabelce 2 od góry

http://www.realtek.com.tw/Downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false
 

rafalbodo

New Member
Dołączył
11.12.2010
Posty
12
przeinstalowalem system i juz wszystko jest w porzadku (nie do konca - NIESTETY). Gra wczytuje sie i moge sobie juz biegac postacia gdzie chce, lecz problem nastepuje z grafika, a mianowicie tekstury sa niepoprawne. Wiem jak temu zaradzic - potrzebne sa najnowsze sterowniki z 2010 do radeona x1950 na windows 7 64-bit i tu prosze o pomoc was, bo ja niestety nie wiem gdzie szukac.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
wpisujesz w google: radeon x1950 pro sterowniki Win7 i szukasz. Możesz wejść również na domową stronę Radeona, to naprawdę nie takie trudne. Zamykam

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom