Ankieta

Czy posiadasz orginalnego NK???


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Thorus15

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
39
Czy macie orginalnego NK???

Panowie... co to ma być? Co to za temat? Co za wypowiedzi? Gdziej on jest umieszczony, w opowiadaniach... po ostrzeżeniu, a temat przenoszę - Glifion
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
pewnie, zgadnij od kogo
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A ja powiem tak że nie mam jeszce żadnego!! Ale chyba będę miał kopie zapasową gry
tongue.gif
tongue.gif
Bo trochę żal mi kasy na orginała ale taką grę trzeba mieć orginalna więc jeszce myślę!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Mam orginała bo myśle że ta gra zasługuje na pochwałę i docenienie tego co zrobili dla nas autorzy i że jest tak fajna zasługuje na każdy wydany pieniądz bo jak kiedyś mi ktoś mówił "Mieć pirata Gothica to grzech" heheh i ma racje dlatego będe kupywał orginały bo doceniam prace autorów i samą grel.
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Jak wyżej - mam wszystkie Gothici oryginalne, bo uważam, że warto zapłacić za tą grę. Gothica 3 też napewno kupie oryginała - to bez odwołania:D
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Mam pięknego orginała zamówiłem na stronie cdprojektu.
troszke mi sie zarysował więc zrobiłem sobie kopię i z niej terazodpalam NK i można powiedziedź że mam teą pirata.
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
QUOTE Mam pięknego orginała zamówiłem na stronie cdprojektu.
troszke mi sie zarysował więc zrobiłem sobie kopię i z niej terazodpalam NK i można powiedziedź że mam teą pirata.

Chyba nie - jeżeli posiadasz oryginał to masz prawo zrobić kopię zapasową na własny użytek. Ja żeby nie niszczyć płyty korzystam z cracka.... nie wiem jak to prawnie wygląda, ale jest wygodniej i bezpieczniej dla nośnika.
 

Demon_2

Member
Dołączył
23.8.2004
Posty
46
Ja oczywiście że mam oryginalną wersje przecież ta gra jest tak piękna a dodatkowa płytka z muzyką tak cudowna że nie powinno się kupywać piratów
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
taką gre jak gothic musialem miec po prostu orginalną !!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom