Ankieta

Prawda że Magowie Ognia są najlepsi?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Według mnie najlepsi są magowie wody. Od wieków wiadomo, że W starciu OGIEŃ i WODA wygrywa WODA.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Magowie kompletnie mi sie nie podobają. Według mnie cały urok Gothica to to że bijemy się z kimś np. z ścierwojadem
to trzeba wygrać taktyką jak jesteś na słabszym poziomie. Ogólnie czasami zagram magiem ognia, ale nie dojde dalej
niż GD.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Moim zdaniem Magowie są najtrudniejszą opcją jak można przejść grę. Ta gildia wymaga specjalnej taktyki w walce.
Z pewnością jest o wiele trudniej na początku, a z czasem posiadamy już takiego powera, że nawet najbardziej wypasieni wojownicy nie zdąża się do nas zbliżyć. jedyny minus, że chyba nie ma możliwości zaatakowania czarami wroga tak by tylko stracił pasek energii a nie samo życie. Nie zawsze zaraz chcemy wykończyć przeciwnika...a tu klops z czarami
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Mag to najłatwiejsza opcja, ale tylko w samum gothic 2, w nocy kruka stają się beznadziejni, chociaż na szóstce i tak wymiatają. A z magów, to... najlepsi są nekromanci, magowie ognia to aroganccy głupcy (Pyrcio :D )
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Dodam, że można odbierać przytomność ludziom za pomocą tych czarów:
-wir
-wyssanie energii (czy coś koło tego, nie pamiętam dokładnie)
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
magowie najlepsi bo paladyni to psy na posyłki chociaż mam postać paladyna ale 6 krąg i fala śmierci nikt się mnie nie oprze xD albo sen żal mi ludzi którzy spią od tego czaru
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Zgłosowałem na nie.Poniewaz niepodobają mi sie oni, tacy dziwacy,sztywni i wogóle boją się zrobić coś szalonego bo to naruszy ich święte zasady i coś w tym stylu.
Najlepsi to są najemnicy xD Lubią dać w morde,skopać tyłek orką,wtrącać bujki w karczmie, i ogółem u nich nie ma zasad, jestes wolny i robisz co ci się podoba.Co innego w klasztorze magów ognia... tam ciągłe rozkazy tych pajaców w czerownych szatach :D A ktoś juz powiedzia że paladyni to psy na posyłki, nie zgadzam się z tym poniewaz oni walczą w imię Innosa, no też są sztywni jak magowie ale wkońcu to oni walczą na wojnie z orkami.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Czerni Magowie są najlepsi:) Mimo że Czarnym Magiem możemy zostać dopiero w G3(w G1 na 6 kręgu jesteśmy Nekromantą) ale mają oni dużą moc i mogą wysysać siłę i życie z wroga a później ją dać sobie;) Ale tego niema chyba w G3 :D
A jesli mam wybierać z Magów Wody i Ognia to wybieram Wody.Robią coś dla dobra ludzi a Magowie Ognia siedzą w Klasztorze i martwią się głupotami zamiast zejść do GD i walczyć z Orkami :D
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja zagłosowałem na tak, ponieważ Magów Ognia uważam za najlepszą profesję w grze. Najemnik czy Paladyn to różnicy sporej nie ma, bo i jeden i drugi nawala, często kamikadze x) Magowie używają ciekawych czarów i muszą wykorzystywać teren np. wejść na drzewa (na niektóre się da) i z nich czarować. No czasem trzeba uciekać, różne taktyki na różne potwory. W późniejszym etapie gry jest deszcz ognia i wtedy zaczyna się masakra :D

Magowie Ognia ~ TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom