Ani Mru Mru

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
I. Co sądzicie o Ani mru mru ??
II. I jaki jest wasz ulubiony skecz...

I. Ja bardzo lubie ten kabater bo mają fajne poczucie humoru i ogólnie są śmieszni ...
II. Ulubiony skecz to "Nasz Klient Nasz Pan"( ten z Chińską restauracją )
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja uwielbiam kabaret 'Ani Mru Mru' poprostu sa najlepsi. Juz tyle ich skeczy ogladalem. Szkoda ze tylko prawie caly czas powtarzaja te same skecze. Kiedys najbardziej lubialem 'Chinski Fast Food' ale mi sie juz znudzil, teraz najbardziej lubie 'Maciej z Zadupia' albo 'O krasnoludkach i ksieznice'.

Pozdro
wink.gif
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
1. Zdecydowanie jeden z lepszych polskich kabaretów (o ile nie najlepszy) . Świetni Aktorzy , Genialne Skecze .
2. Ulubiony ? Nasz klient nasz pan , Toffik .
 
G

Gray_Fox

Guest
Taaa to są hardkorowcy. Uwielbiam ich. Nieraz popłakałem sie ze śmiechu
tongue.gif
^^
Uważam że najlepszy kawałek to było z tym hipermarketem... "I ruuuszyyyliii, ruszzyylii...dzieeecii na reeekaach maaateek, a zanimi pędzą emeryci i rencisci" czy coś takiego.
Boki zrywać ;P
Pozdro
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
swietny kabaret
biggrin.gif
:D
laugh.gif
mozna sie poplakac ze smiechu moim zdaniem najlepsze skecze to ''chinska restauracja'' i ''otwarcie supermarketu''
ale o tym nikomu ani mru mru
wink.gif
wink.gif
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka!:) Kabaret AMM to według mnie jeden z lepszych
smile.gif
. Mają świetne skecze ('Czerwony Kapturek', 'Tofik', 'Chiński Fast Food', itp.
wink.gif
). Najbardziej to mi się podobał skecz pt. "Hipermarket" albo "Porodówka" ("....ALE! ALE! ALE UMOWA!!..."
biggrin.gif
...")
[[To jest link do ściągnięcia ich skeczy (nie wszystkich ale jest)
biggrin.gif
: http://sunsite.icm.edu.pl/pub/music/kabare...ni%20mru%20mru/ ]]
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Kocham Ani Mru Mru. Chociaz nie lubie tego blądyna bo on nie jest śmieszny.
Ulubiony skecz to "Nasz klijęt nasz pan" i "tofik" "Hanawald" też jest niezły.

Dzięki za ten link do ściągnięcia:p

POzdRO
 

Runner

New Member
Dołączył
11.12.2005
Posty
15
Witam! No, no..trzeba przyznac iz sa wrecz Nazbyt smieszni...aczkolwiek wiekszosc roboty wykonuje...zaiste musze przyzanc iz nie pamietam owego imienia
dry.gif
w kazdym bądź razie jest on bratem blondyna...

Lóbisz czytać głópje posdy, w kturyh jest masa błenduf i literuwek? Nie? Ja terz nie! Dlatego zanim napiszeż przeczytaj sfojego pozta, popraw błendy i przemyśl sęs twoiej wypowiedźi. Dyzortografi muwimy STOP! Przyłoncz sie i terz zrub taki opis!


(Podkreślam-zaiste chodzi o pewnego milego moderatora-iż nie jest to opis...jedynie upomnienie..aczkoliwke ja nie powinieniem ich udzielac
tongue.gif
...doprawdy nie rozumiem Xxxx ideologii...otóż właściwie widziałem wielu ludzi z takim opisem..wpierw wyjaśnij o co chodzi..proszę? <nie, wcale nie chcę być nazbyt zuchwały..mam nadzieje iż tak tego nie odebrałeś> )
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Oo tak ten kabaret jest mocny, nawet bardzo, nie raz pekałem ze śmiechu widząc ich, hmm a ulubiony skecz, ten w szpiltalu "umowa, aleee eee umowa, alee" the beściackie jak dla mnie.
Ogólnie polska scena kabaretowa stoi na przyzwoitym poziomie
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Heh. Najlepszy kabaret moim skromnym
tongue.gif
zdaniem. Idzie się pośmiać
smile.gif
Świetni aktorzy i ich skecze. Chiński Fast Food i niutaty wraz z niadodym wymiatają. Market też nie jest zły
tongue.gif
Te miny i gesty wraz z wózkiem prze mocne
biggrin.gif
(choć z wózka nie powinni się śmiać
unsure.gif
) Pozdro Allllll
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Hehe już na samą myśl chce mi się śmiać
biggrin.gif
biggrin.gif

Nie no spoko kabaret, można się przy nich poryczeć ze śmiechu
Co do ulubionego skecza to nie będe tu oryginalny i powiem Chiński Fast Food
tongue.gif
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
"Anu Mru Mru" to jeden z czolowych kabaretów w Polsce. Kiedy zobaczyłem ich po raz pierwszy po prostu nie umialem wytrzymać ze śmiechu. Był to skecz o hipermarkecie. Do teraz uwazam, że to icj najlepszy numer.

Widziałem ostatnio program z podobno nowymi skeczami. Nie były juz tak dobre jak poprzednie. Chodzi mi o np. "Maciej z Zadupia". Ale mysle, ze jeszcze sie podniosą.

P.S. Polecam Wam kabaret NOŁ NEJM z Rybnika. Jak znajde jakiegoś linka o tejże formacji to zedytuje posta i napisze go tutaj.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ani Mru Mru jest the best of the best(
tongue.gif
biggrin.gif
) i tak będzie. Skecze są śmieszne i w ogóle co tu wychwalać
tongue.gif
. Mój ulubiony skecz to Czerwony Kapturek "Gajowy Gugała szedł powoli....bo miał drewnianą nogę"
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Co tu dużo opowiadać Ani mru mru to dla mnie najlepszy kabaret a najlepszy skecz to "Maciej i Smok" Ty widział smoka ty...
biggrin.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jak dla mnie ten kabaret to nic specjalnego. Miał tylko dwa fajne skecze i nic po za tym. Reszta jak dla mnie nie jest zabawna.

Co do kabaretów to uważam, że Halama i Krosny są o wiele śmieszniejsi.


POZDRO "Khalid"
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja bardzo lubię Ani mru mru, mają fajne kabarety i są śmieszni
wink.gif
Kiedyśm byłem na ich przedstawieniu ( ? )
biggrin.gif

Moje ulubione skecze to : Klient nasz pan i Toffik
tongue.gif


Pozdrawiam
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Ani Mru Mru to świetny kabaret, i pierwszy, jaki mnie jakkolwiek zainteresował. Co prawda jest jeszcze kilka innych świetnych kabaretów, które również bardzo lubię, ale ten podoba mi się najbardziej
smile.gif
Mi najbardziej, tak jak wszystkim
rolleyes.gif
podobają się skecze "Hiński fast food", "Tofik" i "Hipermarket".
 
Do góry Bottom