Angir I Problem Z Konsolą...

Status
Zamknięty.

Rinej

New Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
2
Witam wszystkich!
Oczywiście szaman z kamieniem uciekł i nie mogę go znależć, więc postanowiłem (niestety) użyć kodu... Ale nawet konsola do kodów nie działa, w pliku zmieniłem to co tam trzeba na true i w grze konsola dziwnie się miga i tam gdzie chyba powinny być litery są kwadraciki... Wiecie może co powinienem zrobić? Nie jestem w stanie nic wpisać....
Pozdrowienia i z góry dzięki! ;)
 

Rinej

New Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
2
To dzięki wielkie... Tylko, że jak teraz próbuje wpisać ten kod to pisze, że przedmiot został dodany do ekwipunku, ale go nie ma. I tak jest z każdym innym przedmiotem... Co radzicie w takiej sytuacji?
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Kylu24 @ 19-12-2006, 13:37) [snapback]130408[/snapback]

a wiecie moze jak otworzyc konsole na Laptopie??


tak samo jak na kompie
edycja pliku ini i tylda

Rinej!!!!

Wazna jest pisownia.
zawsze : give lub Give
dalej bezwzględnie : It
każdy następny wyraz z dużej ( jeśli sa dwie duże litery w nazwie to tak musi być )

Przykład : Miecz El Bastardo

give It_Sword_ElBastardo
 

Crisstof

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
36
heh spoko dzieki ale wogule konsola mi sie nie wlancza od czego to moze byc??moze od wersji gry??ja mam 1.8 nie wiem dlaczego tak sie dzieje:/(gre mam orginalna)
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Dużo już o tym było.

Trzeba zmienić w jednym pliku w grze z false na true dokładnie nie wiem gdzie to jest ale pisze totalnie wszędzie np. na stronie głównej albo w szukaj na forum.
 

Crisstof

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
36
no ja to wiem i tak zrobilem:/ale wogule ta konsola mi nie wyskakuje:/ nie ma nawet tych czarnych kwadracikow:p nic a nic i nie wiem co robic:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom