Amulet Śniącego

Status
Zamknięty.

frihu

New Member
Dołączył
13.10.2009
Posty
4
Witajcie mam problem z zadaniem Amulet Sniacego gdy juz odblokowuje krypte widze że amulet jest otoczony barierą i pytałem się magów postanowiłem że wybiore sposób Merdariona. Znalazłem dwie runy, ale nie potrafię znaleźć trzeciej.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Załącz w menu pogląd przedmiotów questowych i na mapie powinno ci się pokazac położenie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
zalaczasz menu
wchodzisz w opcje
zaznasz "pokaz wskazniki misji na mapie"
i gotowe
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Ja za to nie mogę znaleść nogi Belgora ; (. Staje naprzeciw wierzy gdzie spotkałem Lorna. Po prawo jest górka (to chyba ta świńska) Na mini mapie ciemnym cieniem zaznaczona. Idę za tą górkę a tam gobliny zabijam je w ich ciałach nic nie ma (u szamana też) I nie ma mają nic gobliny z ich małego obozu który jest trochę dalej. Więc gdzie jest ta noga?

Na przyszłość zakładaj nowy temat, jeśli masz jakieś inne pytanie. - B

Próbowałem wcześniej założyć jakiś temat gdy miałem problem. Jednak nie mogłem więc przy okazji napisałem w tym temacie....
 

Divinitas

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
1
Gdzie znajduję się druga runa z sposobu Merdoriana?
Ps. Noga powinna znajdować się przy tych goblinach w skrzyni przy nich.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Dzięki już znalazłem. Szukałem w złym miejscu wg. Problem z kierunkami świata miałem hah ; p. Pomyślałem "na wschód od wieży" ,że wieża jest jako "północ" Dobrze,że jest ten kompas bo pewnie cały czas bym błądził ^ ^
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
2 runę Many dla Merdariona można znaleźć w latarni morskiej w dzielnicy portowej. Ja nie mogę znaleźć 3 wiek toś gdzie jest?
 

frihu

New Member
Dołączył
13.10.2009
Posty
4
2 runę Many dla Merdariona można znaleźć w latarni morskiej w dzielnicy portowej. Ja nie mogę znaleźć 3 wiek toś gdzie jest?
Jedna jest na murze garnizonu.
Kolejna jest na murze w zamku, w tym w którym przesiaduje Rhobar III, z którego widać rynek.
 

charles_c

New Member
Dołączył
19.10.2010
Posty
2
Również mam pytanie w związku z tym questem - gdzie znaleźć drugą rudę meteorytową w dzielnicy portowej? Jedna ładnie leżała na widoku, ale z drugą mam właśnie problem.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Mi się udało wykonać ten Quest jak coś pisz na PW. Jedna w dzielnicy portowej jest obok sklepu tego gościa a druga na statku w porcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom