Amorion - Darmowy Polski Online Rpg

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Amorion to darmowa przeglądarkowa gra RPG dla wielu graczy, co oznacza że aby grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej Postaci w ramach współzawodnictwa z innymi graczami. Innymi słowy: zamieszkaj w jednym z miast lub stań się podróżnikiem i łowcą przygód, zbuduj dom i stwórz rodzinę lub zostań awanturnikiem, poznaj innych, dołącz do klanowej społeczności i broń swoich przyjaciół lub graj fabularnie - możliwości jest bardzo wiele.


http://amorion.pl


Zapraszam wszystkich chętnych do gry :).....
może jak dobrze pójdzie stworzymy nasz własny klan w grze jeśli tylko zabierzecie się do grania drodzy państwo.
Znajduję się pod nickiem Nicolas Sonko :)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
No no ładne Panie Yeed napewno się zarejestruje jak tylko ekipa będzie większa nick "Revan" a jak zajęty to "Lich King" :p mam nadzieje że nasza społeczność w tej grze będzie coś ala Nihilum i SK Gaming z WoWa ^_^

Apropo ta gra ma coś w stylu Światów jak Ogame ITP ?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ogame...nie do końca....ale sa podobne elementy.....dziś spotkałem tam Eda :)
okazuje się, że leci 2 postać
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Lol ale ta gra ma fajną rejestracje ^_^ ewidentnie jak już wszystko spox jest to pokazuje się że kod potwierdzający jest źle wpisany a jest dobrze wpisany normalnie odlot ^_^
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Searil Magesblod
Tak się tam nazywam ale dopiero żem zaczął. Gierka dobra, przynajmniej na taką wygląda.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Dobra mam już konto mój nick to Revan i też dopiero zaczynam grać mam nadzieje że nie przyczepią się do mojego nicku :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Żeby założyć własny klan trzeba mieć 30000 sztuk złota
ale damy radę xD
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
To i ja się melduję, Jack Sparrow, do usług, chociaż zdecydowanie wolę określenie Kapitan Jack Sparrow ;)
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Ok wlazłem do gry - mój nick jest o dziwo zaskakujący, bo MadMack...

Pozdrawiam
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Elain Gwaines również przybył do Amorion xd
Zobaczym, jak będzie ciekawie, to może pogram.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ej mam problem albo oni mają problem :p Otóż wypełniłem sobie ten formularz rejestracyjny i ma mi przyjść jakiś link aktywacyjny. Tylko , że on nie przychodzi. Co mam robić. Pisze coś tam o filtrze spamowym więc go wyłączyłem. Jak coś to piszcie ;)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Melduję się i ja, nick Bojan ;]

Karpielek, sprawdź folder ze spamem, ja swojego maila z aktywacją miałem właśnie tam ;)

Pozdrawiam
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Zarejestrowałem się, nick Arven.

Grałem już w gry tego typu (np. RedoraN czy taka gierka na Imperium Diablo) i wytrzymywałem ze 3-4 dni, później odechciewało mi się grać. Zobaczymy, jak będzie w przypadku tej "gieraśki".
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Revan wojownik Karasetha czy coś takiego gotowy do wojny ! czekam na polecenia :p

Apropo zauważyłem że to jest na Vallheru więc możecie mi nieco przypomnieć gdzie można dobrze na początku poexpić ? :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Klan będzie jak będzie 300000tyś sztuk złota xD
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
To ja jakąś zrzutkę proponuję ;p Mnie przyjęli do klanu i kazali mi wpłacić 20 tyś. wstępnego i co piątek wpłata 5000x lvl - a ja ich wyrucham XD Mam darmowe leczenie, to mogę się poświęcić zbieraniu kasy etc. - to mogę się dorzucić do klanu, a później sobie immunitet założę, to mnie nie tkną skurczybyki ;p

Pozdrawiam
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Cholera, ja chyba jestem debilem po prostu, bo ledwo mi starcza na leczenie ;p Nie mam energii, żeby kasę zarabiać, a na arenie mało się zarabia ;/ Chyba że sobie dam spokój z nabijaniem lvla ;]

Pozdrawiam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mad..osz ty zbóju xD.....toż to diabelski plan :)

Jeśli ci się chce to ^^



Ustalmy tylko by wpłaty robić na konto jednego z użytkowników.......
co się wam uzbiera więcej kasy to część przelewajcie bankiem..tylko na czyje konto.... moje xD ?
 
Do góry Bottom