Ale To Głupie

Status
Zamknięty.

greliusz

New Member
Dołączył
25.12.2007
Posty
10
w ostatnich miastach orkowie zaczli mnie juz atakować bez powodu w Faring naprzkład nie zdązłem wykonac wszystkich zadan albo naprzykład wróciłem se tak do jaj do Montery czy cape Dun a tam palladyn Wenzel mnie atakuje bez niczego co to ma kur.. byc co a mam najnowszego patcha wczesniej zadnych nie instalowałem
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Najprawdopodobniej wyzwoliłeś 2 lub więcej miast z rąk orków. Teraz nie masz wyboru tylko dokończyć dzieło i wyzwolić resztę miast.
 

greliusz

New Member
Dołączył
25.12.2007
Posty
10
CYTAT(Rangiz @ 19-02-2008, 16:38) index.php?act=findpost&pid=170934
Najprawdopodobniej wyzwoliłeś 2 lub więcej miast z rąk orków. Teraz nie masz wyboru tylko dokończyć dzieło i wyzwolić resztę miast.


No to fakt miałem juz cztery ale czemu w wyzwolonym miescie zaatakował mnie Wenzel a orkami sie nie martwie bo wyzwoliłem juz wszystkie miasta tylko szkoda tych nie dokonczonych misji wiadomo nie było ich duzo ale chciałem zrobic wszystkie tylko jak jezeli musiałem zabic gościa dla którego miałem wykonać misje i misja anulowana bądz nieudana niebyło tego duzo ale przez to straciłem około 6 do 8 zadan
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm...... a nie przejąłeś żadnego miasta buntowników ?? Bo jeśli nie to dziwne, że cię Wenzel atakuje.........
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A może po prostu trafiłeś Wenzela w walce, podczas przejmowania Cape Dun i się wkurzył? Połóż go na ziemię i użyj Amnezji, może zadziała.
 

Afish

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
11
A nie zabiłeś przypadkiem króla? Na mnie rzucali się wszyscy buntownicy potem gdy pozbawiłem Rhobara życia. Orkowie mogą cię atakowac dlatego że przejąłeś więcej 4 lub więcej miast. Jeśli chodzi o Faring to zakładam że wyzwoliłeś Gothe? Pewnie znalazł się tam zwiadowca z Faring a Ty go przypadkiem ubiłeś.

Pozdrawiam
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Trochę późno i nie na temat. Ale odpowiem.

Właściwie Ardea nie liczy się do limitu, ale to też zależy od punktu widzenia. Jeśli Twój limit to cztery miasta, to liczy, jeśli trzy, nie.
Ja mówię, że nie, bo ją przecież trzeba odbić prawda? Jeśli odbiłeś Ardee, możesz jeszcze zająć się Cape Dun, Monterą i bodajże jeszcze jednym dowolnym. Dopiero potem zaczną Cię atakować orkowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom