Alchemia:jaka Jest?

Jaki jest twój stosunek do alchemii?


  • Total voters
    0

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Mi osobiście alchemia wydaje się nieprzydatna.Trzeba się uczyć każdej mikstury.Za 5 Punktów Nauki każda.Skandal!!!
No i menzurki.Jest ich za mało.Jestem ciekaw co wy macie do powiedzenia w tej sprawie.
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
moim zdaniem alchemia jest przydatna przynajmniej dla tych ktorzy ja lubią i nie tylko otóż aby np. zregenerować pż albo manę trzeba jeść dużo rzeczy a miksturę jedną flaszkę i git. można kupić ale jak mówie kto lubi to se lubi bawić się w alchemika ja osobiście czasem tak czasem nie rzadziej tak ale cóż :p
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
alchemia jest bardzo przydatna najbardziej opłaca się warzyć mikstury siły i zręczności bo pod po jakimś czasie zwracają się punkty nauki zainwestowane
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Dosyc oplacalna umiejetnosc zwlaszcza przy robieniu mikstur ktore zmieniaja wspolczynniki no i daja mane, ale mikstury dajace punkty trafien latwo kupic i tanio wszedzie ich duzo, co innego w G3 tam alchemia to syf troche w porowananiu do G2 bo latwo uzyskac wspolczynniki.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Robienie mixtur jest super przydatne. np. przez całą gre można kupić tylko kilka mikstur siły.
A jak sie nauczysz robić miksturę siły to nadrobisz brak pięciu pn i to o wiele, bo smoczych korzeni
jest bardzo dużo w grze.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Przyznam sie, ze nie zawsze lubilem alchemie. Jaka jest? To calkiem pozyteczna umiejetnośc. Uwielbiam produkowac mikstury o efektach stalych. Zwykle mikstury lepiej kupic, poniewaz do zwyklej mikstury leczniczej potrzebny jest Rdest Polny. Minusem jest to ze jest go bardzo malo. A u Hadlarzy jest bardzo drogi.(100 szt. zlota. porownanie- mamy za to 4 esencje lecznicze)
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
no wlasnie apropo alchemii i warzeniiu misktur stalych ( np. sily lub zrecznosci) gdzie mozna sie tego nauczyc? i czy np. bedac lowca smokow a nie majac zadnych nauk alchemii mozna sie tego nauczyc? gdzie i kugo i w korym rozdziale prosilbym pozdro
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Alchemia jest moim zdaniem bardzo przydatna, po co tracić kase na mikstury jak można samemu sobie zrobić. Te kilka punktów nauki zawsze można sobie odbić robić mikstury zwiększające na stałe umiejętności.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Mimo że sie można nałazić za roślinkami to potem efekty są niezłe,oczywiście dla mnie najlepsza to szczaw królewski który jest niezbędny do zrobienia mikstury która stale podwyższa statystyki beziego
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Ja chyba tylko raz dałem w alchemie. No bo dawałem w mane xD Kasy było dużo za skóry itp. ;)
No ale jeżeli pomyśleć logicznie na alchemi można dużo zarobić :D No bo zużyjesz pkt. nauki na różne mikstury ale potem gdy będziesz umiał uwarzyć miksturę siły czy zręczności to można je sprzedawać za całkiem nie złe sumki czy użyć a wtedy pkt. się zwracają :)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
bardzo pożyteczna rzecz.najlepsze do nauczenia się wywary czy eliksiry itd. itp. to(szybkosci,sily,zręcznosci,ducha)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Według mnie alchemia jest przydatna.Wzłaszcza przydaje się ważenie mikstur siły oraz zręczności.Przydaje się także warzyć mikstury szybkości.Jedyną wadą alchemi jest chyba jedynie to że trzeba szukać roślinek.Choć ja i tak te rośniki zawsze przypadkiem podczas nabijania lvl lub robienia zadań znajdywałem :p Bardziej się opłaca wydać te punkty nauki na naukę robienia mikstury siły i potem można ją robić ile razy się chce gdy ma się potrzebne składniki, niż ciągle te 10 PN na 5 siły...
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
To czy alchemia jest przydatna zależy od gildii w której jesteśmy. Jeśli mag ognia to tak, jeśli paladyn to trochę, a jeśli łowca smoków to bardziej się opłaca jechać na kupowaniu.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
według mnie alchemia jest potrzebna w grze, ponieważ np. jeżeli jesteśmy ranni to mikstury lecznicze nam bardzo pomagają, a na dodatek możemy się pobawić w alchemików:)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Gdyby nie alchemia to Beziemu nie starczyło by mikstur na Dworze Irdorath... xD
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Starczyłoby :p kupiłbyś gdzieś ze 100 mikstur i na 100% by starczyło.Nawet by zostało :D Ale jak ja grałem magiem to wogóle mikstur nie brałem ze sobą :p Jedynie mikstury many.Bo leczyłem się runami, choć rzadko się leczyłem bo cały czas szłem i nawalałem deszcz ognia :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mi nie starczyło. Grałem ostatnio łowcą smoków na 52 levie i musiałem przed Dworem zbierać zioła i miksturki robić,
a wszystkie wykupiłem wcześniej i zużyłem, chociaż jabym troche bardziej oszczędzał to by mogło starczyć.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Alchemia jest przydatna ale bardzo czasochłonna i nieopłacalna. Wiadomo że możemy się nieźle wspomóc miksturkami ale najpierw musimy albo nachodzić zapłacić za składniki kupę forsy. Ogólnie nie przepadam za alchemią. Moim zdaniem alchemia jest przydatna ale nieopłacalna i tyle.
 

Gael

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
23
Dla mnie jest nieopłacalna i tyle.
Co prawda lubię się czasami pobawić w alchemika, ale to marnotrawstwo punktów nauki.
 

Rydalt

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
29
Pamiętam, ze bez tej umiejętności, grając paladynem, zabrakłoby mi mikstur - najpierw czerwonych, potem niebieskich. No i przydaje się tworzenie mikstur siły. Opłacalna jest.
 
Do góry Bottom