Akrobatyka

Status
Zamknięty.

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Szkoda że w gothic 2 niema takiej umiejętności... :(
Byłaby bardzo przydatna...
Co o tym sądzicie ??
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
czy ja wiem... szczerze mówiąc w jedynce to za dużo z niej nie korzystałem, więc jakoś nie zmartwiło mnie, że tego nie ma.
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No np. nie traciło się życia przy upadkach z wysoka... czy można było dalego skakać... naprawde przydatna rzecz... :D

W niektórych przypadkach wręcz nie do zastąpienia... :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja tam jestem człowiekiem ostrożnym i nie spadałem z dużych wysokości :D . myślę, że jej nie ma, bo autorzy skupili się na nowych umiejętnościach jak alchemia czy oprawianie zwierzyny.
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Można zdobyć tą umjejętnoś tylko z kodem.


PS.Niech światło Innosa spłynie na was. 8)
PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara. 8)
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Taa... kody są dobre ale tylko do zabawy...
Jak się gra na kodach okropnie psują grywalność... :p
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
sonic kidyś się pytał mnie czy jest kod na znalezienie jakiegoś nauczyciele bo chciał by się nauczyc otwierania zamków ale thorben go uczyć niechciał choc zrobił wyszstko co potrzeba a że ja akurat byłem na fajnej stronie o gothicu jak ktoś chce adres to podam na priva to luknołee do działu koty i tam prosze nauczyciel uniwersalny i podałem sonicowi ten adresik ale zaraz do mnie pisze że jest tem akrobatyka ja się zdziwiłe i postanowiłem sprawdzić i naprawde wiecie ja fajnie to wygląda jak sie skacze tak jak w gothicu 1 tylko w zbroji paladyna ? :D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
tylko że on jest po niemiecku i wszystkiego cię nauczy leka wioch ale zarąbiście on wygląda :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
hmmm uczyłem się niemca przez 6 lat to może coś zrozumiem... choc i tak umiem powiedzieć tylko dzień dobry i nazywam się oraz takie inne podstawowe zwroty.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Ja tam podróżowąłme w g1 za pomocą akrobatyki :D skok i skok, napewno jakby to było w g2 tez bym z tego korzystał ale to obniża realistyczność gry.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
eee... już lepiej zamienić się w coś, co szybko biego. ja w jedynce częst chodziłem jako ścierwojad, tylko trzeba uważać na myśliwych :)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
tak akrobatyka straaasznie zaniżała grywalność - bo kto noramlny skacze jak żaba :?: na duże odległości :?: jednak był to przydatna umijętność
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
W niektórych przypadkach była to jedyna rzecz która mogła pomóc... :D
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
no szkoda że jej nie ma :( naprawde przydatna szczerze mówiąc w jedynce jak już ją miałem to nie chodziłem tylko skakałem i byłem wszędzie szybciej bo jak kliknołeś 2 razy szybko to skakał tak do przodu daleko a jak jeszcze w Nowym Obozie to Sobie skakałem od gościa do gościa :p
 
A

Anonymous

Guest
To bardzo dobrze że akrobatyka powruci ale by mogli ję troche ulepszyć bo w G1 wyglądał jak fajtłapa jak skakał!!!!! 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom