Aion

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Aion Online jest grą MMORPG, stworzoną przez firme NC Soft. Firma ta ma już na swoim koncie takie hity jak Guild Wars czy City of Heroes. Silnik gry to rewolucyjny produkt niemieckiej firmy Crytek, znany np. z gry Far Cry czy Crysis. Gwarantuje fotorealizm i efekty niespotykane dotąd w grach MMORPG. Doskonała grafika i swoboda ruchu postaci to nie wszystko. NC Soft postarał się również o wyśmienitą oprawę dźwiękową. Można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z doskonale zanimowanym filmem!

Lokacje gry są bardzo rozległe. Dodatkowo wiele ich detali wchodzi w reakcje z postacią. Jej kontrola jest całkowicie swobodna. Postać może, korzystając ze specjalnych umiejętności, przemieszczać się nawet w przestworzach lub wspinać po urwiskach. Jest to pierwsza gra MMORPG w której możemy pokierować postacią tak jak sami pomyślimy, nic nas nie ogranicza.

Łącząc swobodę kontroli postaci oraz system rozgrywki, nastawiony na współpracę graczy w zespołach, gra ustanawia wzór dla innych. Aion Online jest grą, która stworzyła nową erę i standardy gier online. Naprawdę warto zagrać!

Screen1

Screen2

Screen3


Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Czy jesteście w stanie płacić abonament żeby pograć sobie na oficjalnym serwerze czy tak jak ja czekacie na pirackie serwy, na których będzie można pograć za darmo ale tez z mniejsza klasą. Moim zdaniem, ta gra będzie hitem wśród MMoRPG, pobije na łeb L2, Guild Wars i możne nawet WoW'a. Czekam z utęsknieniem na prywatne serwy.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zapowiada się rewelacyjnie. Mam nadzieje, że nie zrobią czegoś w stylu Wow czyli nawalą dużo rożnych rzeczy aby było się ciężko połapac. Screeny są przepiękne.
Także poczekam na prywatne serwery i z pewnością chętnie obadam tą gierkę ,o ile w ogóle mi pójdzie na moim sprzęcie ;]
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
O grze słyszałem już jakiś czas temu, ale potem o niej przycichło, więc nie zainteresowałem się zbytnio. Ale teraz widzę, że się pomyliłem.
Gra jest rzeczywiście znakomita, a przynajmniej tak się zapowiada. Screeny przepiękne. Myślę, że Aion ma szanse skończyć erę WoWa i oby producent wykorzystał ten potencjał ;).

Ave
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Myślę, że Aion ma szanse skończyć erę WoWa i oby producent wykorzystał ten potencjał .
A ja myślę, że nie mają najmniejszych szans, co najwyżej jako pucybut Warcrafta.
Dla mnie to średni tytuł, ciągle to samo. Guild Wars jest dobre jeżeli kogoś pasjonuje Player vs Player, bo kampania się rozkręca pod sam koniec. O lineage'u nie będę się wypowiadał bo w ogóle nie trafił w moje gusta.
Zapowiada się rewelacyjnie. Mam nadzieje, że nie zrobią czegoś w stylu Wow czyli nawalą dużo rożnych rzeczy aby było się ciężko połapac. Screeny są przepiękne.
Przecież Warcraft to banał, co w nim takiego trudnego do połapanie się?

Powracając do tematu będzie to gra która nawet nie powinna walczyć z Age of Conan czy Warhammer, który według mnie jest świetny ale jakoś nie zyskał przychylności graczy, był świetnie zrobiony. Pierwsze miejsce przez następne xxx lat będzie należało do Łarkrafta i nic tego nie zmieni.
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Mam konto, trochę wydałem na tą grę, pety konto gold itd... Więcej na tej grze zarobiłem, niż w nią grałem :D
 
Do góry Bottom